مجله تفر یحی آموزشی

سرنوشت قیمت طلا در سال 2016/پیش بینی قیمت طلا در سال 95 Reviewed by Momizat on . سرنوشت قیمت طلا در سال 2016/پیش بینی قیمت طلا در سال 95 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"سرنوشت قیمت طلا در سال 2016/پیش بینی قیمت طلا در سال 95" امروز در سایت سرنوشت قیمت طلا در سال 2016/پیش بینی قیمت طلا در سال 95 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"سرنوشت قیمت طلا در سال 2016/پیش بینی قیمت طلا در سال 95" امروز در سایت Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار اقتصادی و بازرگانی » سرنوشت قیمت طلا در سال 2016/پیش بینی قیمت طلا در سال 95

سرنوشت قیمت طلا در سال 2016/پیش بینی قیمت طلا در سال 95

سرنوشت قیمت طلا در سال 2016/پیش بینی قیمت طلا در سال 95

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”سرنوشت قیمت طلا در سال 2016/پیش بینی قیمت طلا در سال 95″

امروز در سایت کافه سون با بررسی احتمالات بازار طلا در سال 2016 با شما خواهیم بود.

سرنوشت قیمت طلا در سال روبرو چگونه خواهد شد؟در این پست با بررسی دیدگاههای مختلف در خدمت شما خواهیم بود.

 

پیش بینی اول بررسی احتمال افزایش قیمت طلا

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی مارکت واچ، جان برگتلی تحلیلگر برجسته موسسه سرمایه گذاری سیتی گروپ تاکید کرد که پایین بودن تورم، افزایش ارزش دلار و گمانه زنی های مربوط به افزایش نرخ بهره آمریکا فشار زیادی را بر قیمت طلا در سال 2015 وارد کرده است.

بر اساس این گزارش وی افزود: قیمت طلا هم اکنون در سطح 1200 دلاری تثبیت شده و به نظر می رسد این فلز زرد در سال 2015 میلادی به شدت در برابر عوامل مختلف آسیب پذیر است. ولی من فکر می کنم قیمت طلا طی سال های 2016 تا 2020 با افزایش نسبی روبرو خواهد شد.

این تحلیلگر اقتصادی گفت: اجرای سیاست های انبساطی پولی از سوی بانک های مرکزی جهان موجب افزایش نرخ تورم طی سال های آینده خواهد شد و این مساله تاثیر زیادی بر افزایش قیمت طلا خواهد داشت. تثبیت قیمت جهانی نفت طی سال آینده نیز کمک زیادی با افزایش قیمت طلا خواهد کرد.

وی افزود: به نظر من فدرال رزرو در شرایط کنونی قادر به افزایش نرخ بهره آمریکا نخواهد بود و افزایش نرخ بهره در سال 2015 میلادی بعید است. وضعیت اقتصادی آمریکا هنوز به رشد و رونق باثبات و پایدار نرسیده است.

پیش بینی دوم:احتمال کاهش قیمت طلا در سال 2016

ه گزارش اقتصادنیوز، گلدمن ساکس در گزارش 23 ژانویه خود پیش بینی خود را برای میانگین متوسط نرخ طلا در سال 2016 و 2017 به ترتیب به رقم های هزار و 89 دلار و هزار و 50 دلار کاهش داد. این بانک آمریکایی مستقر در نیویورک در گزارش خود آورده است روند فعلی قیمت طلا برای چند ماه آتی ادمه پیدا خواهد کرد اما روند رو به رشد اقتصاد آمریکا و اجرای سیاست های محرک برای اقتصاد اروپا احتمال ادامه روند فعلی در بازار طلا را کاهش خواهد داد.
تحلیلگران گلدمن ساکس از جمله ماکس لیتون می گویند، اطمینان ما در مورد کاهش قیمت طلا از افزایش انتظارات برای پایین بودن نرخ تورم در سال بعد سرچشمه می گیرد.
طلا برای تحویل در ماه فوریه با 0.4 درصد افزایش به هزار و 296 دلار 20 سنت در بازار COMEX رسید. تحلیل گران و معامله گران برای هشتیمن هفته پیاپی انتظار روند صعودی در بازار طلا را دارند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا