مجله تفر یحی آموزشی

قیمت سکه به زیر یک میلیون تومان رسید Reviewed by Momizat on . قیمت سکه به زیر یک میلیون تومان رسید   در پی همسویی ارزش اونس جهانی و دلار آمریکا، ارزش طلا در بازار داخلی روند نزولی به خود گرفت و عاملی بر تغییر کانال ار قیمت سکه به زیر یک میلیون تومان رسید   در پی همسویی ارزش اونس جهانی و دلار آمریکا، ارزش طلا در بازار داخلی روند نزولی به خود گرفت و عاملی بر تغییر کانال ار Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار اقتصادی و بازرگانی » قیمت سکه به زیر یک میلیون تومان رسید

قیمت سکه به زیر یک میلیون تومان رسید

قیمت سکه به زیر یک میلیون تومان رسید

 

در پی همسویی ارزش اونس جهانی و دلار آمریکا، ارزش طلا در بازار داخلی روند نزولی به خود گرفت و عاملی بر تغییر کانال ارزشی طلای خام 18 عیار شد.


ارزش طلای خام 18 عیار در پی کاهش ارزش اونس جهانی و دلار آمریکا روند نزولی به خود گرفته است و این در حالی است که روز گذشته ارزشی برای طلا در بازارهای جهانی به واسطه تعطیلات آخر هفته میلادی اعلام نشده بود.

هر گرم طلای خام 18 عیار در حال حاضر به واسطه ارزش‌گذاری 1203 دلار و 60 سنتی اونس جهانی و ارزش 3471 تومانی دلار در بازار آزاد، 100 هزار و 856 تومان تعیین شده است.

در کنار کاهش ارزش طلای خام 18 عیار ارزش انواع سکه به جز ربع سکه روند نزولی به خود گرفته است، ارزش سکه تمام طرح جدید نسبت به آخرین نرخ روز گذشته با کاهش 3000 تومانی مواجه شده است.

 

ادامه کاهش قیمت طلا + جدول قیمت
قیمت سکه به زیر یک میلیون تومان رسید

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا