مجله تفر یحی آموزشی

قیمت سکه به زیر یک میلیون تومان رسید Reviewed by Momizat on . قیمت سکه به زیر یک میلیون تومان رسید   در پی همسویی ارزش اونس جهانی و دلار آمریکا، ارزش طلا در بازار داخلی روند نزولی به خود گرفت و عاملی بر تغییر کانال ار قیمت سکه به زیر یک میلیون تومان رسید   در پی همسویی ارزش اونس جهانی و دلار آمریکا، ارزش طلا در بازار داخلی روند نزولی به خود گرفت و عاملی بر تغییر کانال ار Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار اقتصادی و بازرگانی » قیمت سکه به زیر یک میلیون تومان رسید

قیمت سکه به زیر یک میلیون تومان رسید

محبوب کن - فیس نما

قیمت سکه به زیر یک میلیون تومان رسید

 

در پی همسویی ارزش اونس جهانی و دلار آمریکا، ارزش طلا در بازار داخلی روند نزولی به خود گرفت و عاملی بر تغییر کانال ارزشی طلای خام ۱۸ عیار شد.


ارزش طلای خام ۱۸ عیار در پی کاهش ارزش اونس جهانی و دلار آمریکا روند نزولی به خود گرفته است و این در حالی است که روز گذشته ارزشی برای طلا در بازارهای جهانی به واسطه تعطیلات آخر هفته میلادی اعلام نشده بود.

هر گرم طلای خام ۱۸ عیار در حال حاضر به واسطه ارزش‌گذاری ۱۲۰۳ دلار و ۶۰ سنتی اونس جهانی و ارزش ۳۴۷۱ تومانی دلار در بازار آزاد، ۱۰۰ هزار و ۸۵۶ تومان تعیین شده است.

در کنار کاهش ارزش طلای خام ۱۸ عیار ارزش انواع سکه به جز ربع سکه روند نزولی به خود گرفته است، ارزش سکه تمام طرح جدید نسبت به آخرین نرخ روز گذشته با کاهش ۳۰۰۰ تومانی مواجه شده است.

 

ادامه کاهش قیمت طلا + جدول قیمت
قیمت سکه به زیر یک میلیون تومان رسید

۱۵۷ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا