مجله تفر یحی آموزشی

سرانجام تعرفه های پزشکی چه شد؟؟؟ Reviewed by Momizat on . سرانجام تعرفه های پزشکی چه شد؟؟؟   در خصوص اختلاف درصد افزایش تعرفه‌ها گفت: جزئیات منتشر شده افزایش تعرفه‌‌ها با گذشته تفاوتی ندارد و شاید وجود اختلاف یک ی سرانجام تعرفه های پزشکی چه شد؟؟؟   در خصوص اختلاف درصد افزایش تعرفه‌ها گفت: جزئیات منتشر شده افزایش تعرفه‌‌ها با گذشته تفاوتی ندارد و شاید وجود اختلاف یک ی Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار اقتصادی و بازرگانی » سرانجام تعرفه های پزشکی چه شد؟؟؟

سرانجام تعرفه های پزشکی چه شد؟؟؟

سرانجام تعرفه های پزشکی چه شد؟؟؟

 

در خصوص اختلاف درصد افزایش تعرفه‌ها گفت: جزئیات منتشر شده افزایش تعرفه‌‌ها با گذشته تفاوتی ندارد و شاید وجود اختلاف یک یا دو درصدی در افزایش تعرفه‌های اعلام شده در نشست شورای عالی بیمه، به علت مشکل شنیداری باشد یا مسئولی به قصد رند کردن این درصد‌ها را با اختلاف بیان کرده است.
با توجه به خبر منتشر شده در شصت و سومین نشست شورای عالی بیمه که در 12 خردادماه برگزار شد، درصد افزایش شهریه ها به شرح زیر است:
سرانجام تعرفه‌های پزشکی اختلاف دارد یا ندارد؟
سرانجام تعرفه های پزشکی چه شد؟؟؟
وی ادامه داد: منبع موثق این خبر بنده هستم و جزئیات تعرفه‌هایی که 12 خرداد ماه در نشست شورای عالی بیمه اعلام شده، از طرف من نبوده‌ است چرا که در این نشست حضور نداشتم.
تعرفه‌های پزشکی اختلاف دارد یا ندارد؟
سرانجام تعرفه های پزشکی چه شد؟؟؟
تعرفه‌های پزشکی اختلاف دارد یا ندارد؟
سرانجام تعرفه های پزشکی چه شد؟؟؟
جهانگیری در پاسخ به اختلاف 2 درصدی افزایش تعرفه ویزیت نیز افزود: از همان ابتدا افزایش 13 درصدی کذب بوده و 15 درصد، رقم درست است با این وجود باید در این خصوص دید مثبت داشت تا اجرایی شود.
وی عنوان کرد: اکنون نکته مهم این مصوبه نزدیک شدن تعرفه‌های هتلینگ بخش خصوصی و دولتی است که در پی آن  پرداختی بیمه‌ها افزایش می‌یابد و در نتیجه پرداختی از جیب مردم کاسته می‌شود.
معاون نظارت و برنامه‌ریزی سازمان نظام پزشکی یادآور شد: خبرنگار باید به مرجع رسمی اکتفا کند و در واقع افزایش 20 درصدی با 22 درصد و یا 23 درصد فرقی ندارد، چراکه ما برای تقویت دیدگاه عمومی رقم را به طرف بالا رند کردیم.

 

 

سرانجام تعرفه های پزشکی چه شد؟؟؟

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا