مجله تفر یحی آموزشی

دولت ۱۵۲۰ میلیارد ریال به جمعیت هلال احمر اختصاص داد Reviewed by Momizat on . دولت 1520 میلیارد ریال به جمعیت هلال احمر اختصاص داد   سیاست > دولت - ایسنا نوشت: هیات وزیران در جلسه امروز به ریاست رییس‌جمهور با اختصاص 1520 میلیارد ر دولت 1520 میلیارد ریال به جمعیت هلال احمر اختصاص داد   سیاست > دولت - ایسنا نوشت: هیات وزیران در جلسه امروز به ریاست رییس‌جمهور با اختصاص 1520 میلیارد ر Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار اقتصادی و بازرگانی » دولت ۱۵۲۰ میلیارد ریال به جمعیت هلال احمر اختصاص داد

دولت ۱۵۲۰ میلیارد ریال به جمعیت هلال احمر اختصاص داد

محبوب کن - فیس نما

دولت ۱۵۲۰ میلیارد ریال به جمعیت هلال احمر اختصاص داد

 

سیاست > دولت – ایسنا نوشت: هیات وزیران در جلسه امروز به ریاست رییس‌جمهور با اختصاص ۱۵۲۰ میلیارد ریال به صورت تملک دارایی و ۴۸۰ میلیارد ریال به صورت هزینه ای به جمعیت هلال احمر کشور موافقت کرد.

در این جلسه همچنین سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و وزارت امور اقتصادی و دارایی باتوجه به ابلاغ قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور و تفاوت های قانون با لایحه پیشنهادی دولت، نتایج بررسی های خود در مورد هر یک از اقلام درآمدی را با توجه به عملکرد سال گذشته، تحلیل وضعیت و ارقام واقعی قابل حصول به استحضار هیأت وزیران رساندند.

در ادامه جلسه، وزارت نیرو نیز گزارشی در خصوص وضعیت اقتصادی صنعت برق کشور، مشکلات فراروی این صنعت و راه های برون رفت از آنها را به هیأت وزیران ارایه داد و پس از آن، دولت سازمانهای مسئول را موظف به مساعدت برای حل مشکلات این صنعت نمود.

 

دولت ۱۵۲۰ میلیارد ریال به جمعیت هلال احمر اختصاص داد

۱۵۸ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا