مجله تفر یحی آموزشی

سریال دودکش 2 نوروز 95 از شبکه 1یک سیما Reviewed by Momizat on . سریال دودکش 2 نوروز 95 از شبکه 1یک سیما امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"سریال دودکش 2 نوروز 95 از شبکه 1یک سیما" به گزارش خبرگزاري صدا و سيما به نقل از روابط ع سریال دودکش 2 نوروز 95 از شبکه 1یک سیما امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"سریال دودکش 2 نوروز 95 از شبکه 1یک سیما" به گزارش خبرگزاري صدا و سيما به نقل از روابط ع Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » سریال دودکش 2 نوروز 95 از شبکه 1یک سیما

سریال دودکش 2 نوروز 95 از شبکه 1یک سیما

سریال دودکش 2 نوروز 95 از شبکه 1یک سیما

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”سریال دودکش 2 نوروز 95 از شبکه 1یک سیما”

doodkesh

به گزارش خبرگزاري صدا و سيما به نقل از روابط عمومي سريال دودکش ،محمد حسين لطيفي کارگردان سينما و تلويزيون اين سريال را براي نوروز 95 در تهران در لوکيشن خانه نصرت کليد زد.

اين مجموعه هنوز عنواني براي آن انتخاب نشده و پيش از اين در مطبوعات آن را «دودکش 2» ناميده اند.

سريال تلويزيوني جديد محمدحسين لطيفي  قرار است نوروز 95 از شبکه اول سيما پخش شود.

مجموعه تلويزيوني «تنهايي ليلا» کار قبلي اين کارگردان نيز تابستان امسال از شبکه سوم پخش شد.

در اين سريال هومن برق نورد، بهنام تشکر، سيما تيرانداز، اميرحسين رستمي، نگار عابدي، محمدرضا شيرخانلو و ياسمن نوروزي بازي مي کنند و تهيه کنندگي آن را سيد محمود رضوي به عهده دارد.

البته بازيگران جديد اين مجموعه که طنز اجتماعي است، هم به زودي معرفي مي شوند.

در اين سريال جديد، شخصيت هاي مجموعه «دودکش» که رمضان سال 92 ازشبکه اول سيما پخش شد، حضور دارند اما فضا و قصه اي تازه اي به قلم کوروش نريماني، قرار است به تصوير کشيده شود.

در خلاصه داستان اين مجموعه آمده است: قاليشويي مشتاق تعطيل شده است، فيروز مشتاق در ايام نزديك به نوروز به خاطر از دست نرفتن اعتبار قاليشويي و حفظ مشتريان سابق، سعي مي‌کند با اجاره يک قاليشويي ديگر، کارش را پي بگيرد، او كه با انبوهي از فرش‌هاي نشسته روبرو است، دردسرهاي جديدي برايش رخ مي دهد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا