مجله تفر یحی آموزشی

فیلم سینمایی کلاه قرمزی 95 جانشین کلاه قرمزی نوروز شد Reviewed by Momizat on . فیلم سینمایی کلاه قرمزی 95 جانشین کلاه قرمزی نوروز شد امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"فیلم سینمایی کلاه قرمزی 95 جانشین کلاه قرمزی نوروز شد" آبا کلاه قرمزی در فیلم سینمایی کلاه قرمزی 95 جانشین کلاه قرمزی نوروز شد امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"فیلم سینمایی کلاه قرمزی 95 جانشین کلاه قرمزی نوروز شد" آبا کلاه قرمزی در Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » فیلم سینمایی کلاه قرمزی 95 جانشین کلاه قرمزی نوروز شد

فیلم سینمایی کلاه قرمزی 95 جانشین کلاه قرمزی نوروز شد

فیلم سینمایی کلاه قرمزی 95 جانشین کلاه قرمزی نوروز شد

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”فیلم سینمایی کلاه قرمزی 95 جانشین کلاه قرمزی نوروز شد”

kolahghermezi95-cafeseven.net

آبا کلاه قرمزی در نوروز 95 پخش میشود؟ آخرین وضعیت کلاه قرمزی آیا کلاه قرمزی در نوروز 95 پخش میشود؟ پشت صحته فیلم سینمایی کلاه قرمزی 95 داستان فیلم سینمایی کلاه قرمزی 95 دانلود فیلم سینمایی کلاه قرمزی 95 دلیل پخش نشدن کلاه قرمزی در نوروز 95 زمان پخش کلاه قرمزی 95 عکس بازیگران فیلم سینمایی کلاه قرمزی 95 کلاه قرمزی 95

 کلاه قرمزی ۹۵

ایرج طهماسب خبر داد که امسال قصد ندارد مجموعه‌ی کلاه قرمزی را برای تلویزیون آماده بکند و وعده ساخت فیلم سینمایی‌اش را داد.

این کارگردان در گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگار ایسنا، در پاسخ به اینکه آیا «کلاه قرمزی ۹۵ » را در حال ساخت دارد؟ گفت: خیر! امسال به دلیل ساخت سینمایی «کلاه قرمزی و دوستان»، امکان ساخت مجموعه را نداشتیم و در جلسه‌ای که با مدیران صدا و سیما داشتم به دوستان پیشنهاد دادیم، حالا که ۶ ماه فرصت تا پایان سال هست، بودجه‌ی این برنامه را در اختیار دیگر برنامه‌سازان قرار بدهند تا در ایام عید نوروز ،تماشاگر برنامه‌ی جدید و جذاب برای کودکان باشیم.

طهماسب همچنین مطرح کرد: بنده هم قول می‌دهم که مردم در سینما شاهد فیلم سینمایی خوبی برای کودکان باشند، به امید دیدار در سینماهای سراسر کشور با «کلاه قرمزی و دوستان».

او جزییات بیشتر درباره‌ی فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و دوستان» را به بعد موکول کرد. به گزارش ایسنا، مجموعه کلاه قرمزی به عنوان پرمخاطب‌ترین مجموعه‌ی نوروزی سیما سال گذشته معرفی شده بود.

*** *** *** *** *** ***

درباره کلاه قرمزی

کلاه‌ قرمزی نام شخصیت عروسکی ایرانی است که توسط ایرج طهماسب و حمید جِبِلّی خلق شده‌است. فیلم‌های ساخته‌شده براساس این شخصیت از پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران است. کلاه‌قرمزی با بیش از دو دهه فعالیت در عرصهٔ سینما و تلویزیون، از یک عروسک به پدیده‌ای فرهنگی تبدیل شد که توانست مخاطبان بسیاری در بین نسل‌های گوناگون به‌ویژه متولدین دههٔ ۱۳۶۰ بیابد.

این شخصیت عروسکی اولین بار در مجموعه‌ای تلویزیونی به نام جغجغه و فرفره ظاهر شد که در ابتدای دههٔ ۱۳۷۰ پخش می‌شد و سپس در سه فیلم سینمایی کلاه‌قرمزی و پسرخاله (۱۳۷۳)، کلاه‌قرمزی و سروناز (۱۳۸۱) و کلاه‌قرمزی و بچه‌ننه (۱۳۹۱) بازی کرد.

کلاه‌قرمزی از سال ۱۳۸۸ با همراهی چند عروسک دیگر در قالب جُنگ نوروزی دوباره به تلویزیون راه یافت و در آن سال پرمخاطب‌ترین برنامهٔ نوروزی شد. ویژه‌برنامه‌های نوروزی کلاه‌قرمزی تا امروز ادامه دارد.

همچنین ویژه‌برنامه‌های کلاه‌قرمزی در عیدهایی نظیر فطر و قربان یا دیگر مناسبت‌ها مثل روز مادر و نیمهٔ شعبان هم پخش می‌شوند.

کلاه قرمزی ۹۵

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا