مجله تفر یحی آموزشی

همه چیز در مورد سریال پشت بام تهران Reviewed by Momizat on . همه چیز در مورد سریال پشت بام تهران امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"همه چیز در مورد سریال پشت بام تهران" نام سریال:پشت بام تهران تهیه کننده:زینب تقوایی کارگردا همه چیز در مورد سریال پشت بام تهران امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"همه چیز در مورد سریال پشت بام تهران" نام سریال:پشت بام تهران تهیه کننده:زینب تقوایی کارگردا Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » همه چیز در مورد سریال پشت بام تهران

همه چیز در مورد سریال پشت بام تهران

همه چیز در مورد سریال پشت بام تهران

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”همه چیز در مورد سریال پشت بام تهران

poshtebamنام سریال:پشت بام تهران

تهیه کننده:زینب تقوایی

کارگردان:بهرنگ توفیقی

نویسنده:سعید نعمت الله

زمان پخش:مهرماه 94

شبکه پخش کننده:شبکه اول سیما

تعداد قسمت ها:30 قسمت 40 دقیقه ای

خلاصه داستان سریال پشت بام تهران:

این سریال مثل کارهای دیگر نعمت‌الله یک ملودرام اجتماعی به حساب می‌آید که بر تاثیرات مثبت و منفی فضای خانواده بر فرزندان می‌پردازد؛ تاثیراتی که ممکن است باعث سرخوردگی، آشفتگی یا رستگاری فرزندان شود. کنش و واکنش‌های روابط خانوادگی در این سریال زیاد است و داستان‌های دیگری نیز در کنار این محور اصلی روایت می‌شود.

تقوایی درباره زمان پخش سریال بیان کرد: «پشت بام تهران» برای کنداکتور مهر ماه شبکه یک در نظر گرفته شده است و ما طبق پیش‌بینی‌های قبلی حدود چهار ماه تصویربرداری خواهیم داشت.

عکس های سریال پشت بام تهران پشت صحنه

tehran_cafeseven.net_ tehran_cafeseven.net_2 tehran_cafeseven.net_3 tehran_cafeseven.net_4 tehran_cafeseven.net_5 tehran_cafeseven.net_6 tehran_cafeseven.net_7 tehran_cafeseven.net_8 tehran_cafeseven.net_9 tehran_cafeseven.net_10

پشت بام تهران کار دیگری از سعید نعمت الله نویسنده موفق کشورمان است که با مضمونی اجتماعی بر تاثیرات منفی و مثبت فضای خانواده بر فرزندان می‌ پردازد؛ تاثیراتی که ممکن است باعث سرخوردگی، آشفتگی یا رستگاری فرزندان شود. کنش و واکنش ‌های روابط خانوادگی در این سریال زیاد است و داستان‌ های دیگری نیز در کنار این محور اصلی روایت می شود. تهیه کننده سریال از حضور کارشناسان حوزه های مختلف در اتاق فکر این سریال خبر می دهد، تا این سریال به اثری باور پذیر و تاثیر گذار تبدیل شود .
اسامی بازیگران سریال پشت بام تهران

در پشت بام تهران بازیگران زیادی به ایفای نقش می پردازند از جمله : کامبیز دیرباز بازیگر نقش جهان، لعیا زنگنه ، ثریا قاسمی بازیگر نقش طاهره ، اندیشه فولادوند، شهین تسلیمی در نقش مادر آهی ،لیندا کیانی، زهره حمیدی، آزاده صمدی در نقش اختر،خسرو شهراز،سام درخشانی در نقش آهی ،بهزاد فراهانی در نقش آقا ولی ،کریم اکبری مبارکه، مهنوش صادقی، علیرضا آرا،مجید واشقانی و نوید خداشناس بازیگر نقش غیاث
زمان پخش سریال پشت بام تهران

سریال پشت بام تهران کاری است از گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما، که قرار است از اواخر آذر ۹۴ از آنتن شبکه ی سیما یک سیما پخش شود . این سریال در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ایی تولید می شود و به احتمال فراوان هر شب به جز جمعه ها ساعت ۲۲ پخش خواهد شد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا