مجله تفر یحی آموزشی

معرفی و اسامی فیلمهای جشنواره ۳۴ فجر ۱۳۹۴ Reviewed by Momizat on . معرفی و اسامی فیلمهای جشنواره 34 فجر 1394 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"معرفی و اسامی فیلمهای جشنواره 34 فجر 1394"  لیست و اسامی فیلمهای راه یافته بدین شرح م معرفی و اسامی فیلمهای جشنواره 34 فجر 1394 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"معرفی و اسامی فیلمهای جشنواره 34 فجر 1394"  لیست و اسامی فیلمهای راه یافته بدین شرح م Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » معرفی و اسامی فیلمهای جشنواره ۳۴ فجر ۱۳۹۴

معرفی و اسامی فیلمهای جشنواره ۳۴ فجر ۱۳۹۴

محبوب کن - فیس نما

معرفی و اسامی فیلمهای جشنواره ۳۴ فجر ۱۳۹۴

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”معرفی و اسامی فیلمهای جشنواره ۳۴ فجر ۱۳۹۴”

fajr34_cafeseven.net

 لیست و اسامی فیلمهای راه یافته بدین شرح می باشد :

۱- آبنبات چوبی به کارگردانی حسین فرحبخش
۲- امکان مینا به کارگردانی کمال تبریزی
۳- آخرین بار کی سحر را دیدی به کارگردانی فرزاد موتمن
۴- اژدها وارد می شود به کارگردانی مانی حقیقی
۵ -بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا
۶ -به دنیا آمدن به کارگردانی محسن عبدالوهاب
۷-بارکد به کارگردانی مصطفی کیایی
۸- خشم و هیاهو به کارگردانی هومن سیدی
۹- دختر به کارگردانی سید رضا میرکریمی
۱۰- دلبری به کارگردانی سید جلال دهقانی اشکذری
۱۱- رسوایی ۲ به کارگردانی مسعود ده نمکی
۱۲- زاپاس به کارگردانی برزو نیک نژاد
۱۳- سیانور به کارگردانی بهروز شعیبی
۱۴- عادت نمی کنیم به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان
۱۵- کفشهایم کو به کارگردانی کیومرث پور احمد
۱۶ – لانتوری به کارگردانی رضا درمیشیان
۱۷ – مالاریا به کارگردانی پرویز شهبازی
۱۸ – نفس به کارگردانی نرگس آبیار
۱۹ -نقطه کور به کارگردانی مهدی گلستانه
۲۰ -نیمه شب اتفاق افتاد به کارگردانی تینا پاکروان
۲۱ -وارونگی به کارگردانی بهنام بهزادی
۲۲ -هفت ماهگی به کارگردانی هاتف علیمردانی

همچنین نیز در بخش نگاه نو ( فیلم اولی ها ) نیز ۱۱ فیلم حضور دارند که اسامی آن ها به شرح زیر می باشد :

۱- ابد و یک روز (سعید روستایی)
۲- ایستاده در غبار (حسین مهدویان)
۳-برادرم خسرو (احسان بیگلری)
۴- من ( سهیل بیرقی)
۵- لاک قرمز (جمال سید حاتمی)
۶- خماری (داریوش غذبانی)
۷- خانه ای در خیابان ۴۱ (حمیدرضا قربانی)
۸ پل خواب (اکتای براهنی)
۹- جشن تولد (عباس لاجوردی)
۱۰ – متولد ۶۵ (مجید توکلی)
۱۱- گیتا (مسعود مددی)

در این بین نیز چند فیلم مهم به دلیل روند تولیدشان از جشنواره جا ماندند و چند فیلم هم نیز توسط هیئت داوران انتخاب نشدند

فیلمهای دراکولا (رضا عطاران) ، خشکسالی و دروغ (پدرام علیزاده)، نیم رخ ها (زنده یاد ایرج کریمی)، آه ای عبدالحلیم (احسان عبدی پور)، ربوده شده (بیژن میرباقری)، هلن (علی اکبر ثقفی) هستند که با عدم انتخاب و رای موافق از سوی هیات انتخاب مواجه شدند.  همچنین فیلم های فراری (علیرضا داودنژاد)،  رگ خواب (حمید نعمت الله)، نگار (رامبد جوان)  و فیلم هیهات به دلیل عدم ارایه نسخه نهایی و.یا تحویل نسخه  ناقص مورد ارزیابی قرار نگرفته و به جشنواره نرسیدند.

۳۷۵ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا