مجله تفر یحی آموزشی

زمان پخش و معرفی سریال های عید نوروز 95 Reviewed by Momizat on . زمان پخش و معرفی سریال های عید نوروز 95 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"زمان پخش و معرفی سریال های عید نوروز 95" اسامی سریال های نوروز ۹۵/معرفی سریال های نوروز زمان پخش و معرفی سریال های عید نوروز 95 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"زمان پخش و معرفی سریال های عید نوروز 95" اسامی سریال های نوروز ۹۵/معرفی سریال های نوروز Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » زمان پخش و معرفی سریال های عید نوروز 95

زمان پخش و معرفی سریال های عید نوروز 95

زمان پخش و معرفی سریال های عید نوروز 95

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”زمان پخش و معرفی سریال های عید نوروز 95″

اسامی سریال های نوروز ۹۵/معرفی سریال های نوروز ۹۵

 

مدیر کل امور نمایش سیما خبر داد : برای نوروز ۹۵ پنج سریال در دست تولید است که از شبکه های سیما پخش خواهند شد.

اسامی برخی از این سریال ها عبارت اند از :

سریال فروشگاه بزرگ، سریال ویلا ، سریال بیمار استاندارد و سریال زعفرانی که در ادامه به معرفی اجمالی و زمان پخش آن ها اشاره خواهیم کرد. تمام سریال هایی که قرار است برای نوروز ۹۵ از شبکه های سیما پخش شود، دارای درونمایه طنز هستند که مناسب با حال و هوای نوروز است.

سریال نوروزی شبکه یک

سریال شبکه یک برای نوروز ۹۵
سریال فروشگاه بزرگ تاکنون برای شبک یک در نوروز ۹۵ در نظر گرفته شده که به کارگردانی محمد حسین لطیفی تولید خواهد شد. اما ممکن است نام سریال تغییر کند. جزییات بیشتر از این سریال در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

سریال شبکه دو برای نوروز ۹۵

سریال زعفرانی، سریال نوروزی شبکه دو ، به تهیه کنندگی ایرج محمدی و نویسندگی حامد محمدی تولید خواهد شد. جزییات بیشتر از این سریال در روزهای آینده منتشر خواهد شد.
سریال شبکه سه برای نورو ۹۵
سریال ویلا، سریال نوروزی شبکه سه، به کارگردانی و نویسندگی مرضیه برومند و تهیه کنندگی مهران مهام در حال تولید است. جزییات بیشتر از این سریال در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

سریال بیمار استاندارد

سریال بیمار استاندارد برای نوروز ۹۵، به نویسندگی بهرام توکلی و با کارگردانی سعید آقاخانی توسط مسعود ردایی در ۱۴ قسمت ۴۵ دقیقه ای برای پخش از یکی از شبکه های سیما در حال تولید است. این سریال درباره قهرمان داستان (بهنام) فردی تحصیل کرده بازیگری است که با این شیوه درمانی درگیر می شود و وارد ماجراهایی می شود که تا به حال تجربه شان نکرده… از جمله بازیگران این سریال میتوان به بابک حمیدیان در نقش بهنام، جواد عزتی در نقش مسعود و اصغر سمسارزاده در نقش پوربنا، اشاره کرد. تصویر برداری این سریال از اول بهمن شروع خواهد شد.

اسامی سریالهای نوروز 95 چه سریالهایی در نوروز 95 پخش میشوند داستان سریال های نوروز 95 زمان پخش سریال های نوروز 95 سریال های نوروز 95 سریال های نوروز سال 95 فیلم های نوروزی سال 95 معرفی سریال های نوروز 95

سریال های نوروز۹۵

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا