مجله تفر یحی آموزشی

عکس بیژن اشکور کیایی بلوتوث شیب بام در پایتخت 4 Reviewed by Momizat on . عکس بیژن اشکور کیایی بلوتوث شیب بام در پایتخت 4 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس بیژن اشکور کیایی بلوتوث شیب بام در پایتخت 4" سورپرایز بزرگ پایتخت4 در رمضان عکس بیژن اشکور کیایی بلوتوث شیب بام در پایتخت 4 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"عکس بیژن اشکور کیایی بلوتوث شیب بام در پایتخت 4" سورپرایز بزرگ پایتخت4 در رمضان Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » عکس بیژن اشکور کیایی بلوتوث شیب بام در پایتخت 4

عکس بیژن اشکور کیایی بلوتوث شیب بام در پایتخت 4

عکس بیژن اشکور کیایی بلوتوث شیب بام در پایتخت 4

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”عکس بیژن اشکور کیایی بلوتوث شیب بام در پایتخت 4

سورپرایز بزرگ پایتخت4 در رمضان 1394 بازیگری جدید به نام بیژن اشکور کیایی است،تا کنون عوامل این سریال نگفتند قرار است چه نقشی در این سریال به این بازیگر برسد.

جدیدترین اخباری که بدست ما رسیده است حکایت از آن دارد که بیژن در نقش پسر بهبود بازی خواهد کرد.

و هنگامی که در کلاس سوم ابتدایی درس می خواند در پاسخ به این سوال که «چرا بام بسیاری از خانه ها در شمال ایران شیب دارد است؟» دچار اضطراب و استرس شد و نوک زبانش روی کلمات «شیب و بام» ایستاد. آموزگار او که یک سرباز معلم بود از این صحنه فیلمبرداری کرد و این ویدیو به صورت ناخواسته و به طور گسترده در شبکه های مجازی به اشتراک گذاشته شد.

«بیژن» پس از این ماجرا درس و مشق را رها کرد و به گچ کاری در ساختمان ها روی آورد. او شاگرد اول کلاس شان بود اما این گونه از عرصه تحصیل رانده شد.

احسان علیخانی در یک برنامه تلویزیونی از بیژن به عنوان مهمان دعوت کرد و پس از آن محسن تنابنده طراح قصه پایتخت قول داد که او را به عرصه بازیگری بکشاند تا این بار به جای این که او را مسخره کنند، از او امضا بگیرند.

shib bam shib bam2بیژن اشکور کیایی

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (3)

  • پریسا

    چندسال پیش ک اون کلیپودیدم ب جای خندیدن به این فکرمیکردم ک واقعا بایدبااین ب اصطلاح معلم چکارکرد

  • پریسا

    عاقبت اون معلم بیشعورچی شد

  • نرگس

    سلام. به نظرم گر خدا خواهد عدو سبب خیر شود .شاید کسی که بلوتوث بیژن رو پخش کرده عمدی یا غیر عمدی و باعث شده چند سال از بهترین سالهای زندگیش از همه خجالت بکشه و قایم شه از مدرسه و بچه ها، همون شخص ناخواسته زمینه موفقیت و تغییر مسیر زندگی این جوان با استعداد رو فراهم کرده. من که امیدوارم یه روزی برسه بیژن ستاره اول سینما بشه و هر کی بهش خندیده خجالت بکشه و آرزوش باشه باهاش عکس بگیره هرچند که با درخشیدنش تو اولین تجربه کاریش ثابت کرده که چند قدم بیشتر فاصله نداره تا اون هدف…

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا