مجله تفر یحی آموزشی

جزئیات برنامه دعوت با اجرای سید جواد رضویان رمضان 1394 Reviewed by Momizat on . جزئیات برنامه دعوت با اجرای سید جواد رضویان رمضان 1394 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"جزئیات برنامه دعوت با اجرای سید جواد رضویان رمضان 1394" این مطلب در بخش جزئیات برنامه دعوت با اجرای سید جواد رضویان رمضان 1394 امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"جزئیات برنامه دعوت با اجرای سید جواد رضویان رمضان 1394" این مطلب در بخش Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » جزئیات برنامه دعوت با اجرای سید جواد رضویان رمضان 1394

جزئیات برنامه دعوت با اجرای سید جواد رضویان رمضان 1394

جزئیات برنامه دعوت با اجرای سید جواد رضویان رمضان 1394

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”جزئیات برنامه دعوت با اجرای سید جواد رضویان رمضان 1394

این مطلب در بخش اخبار فرهنگی و هنری سایت کافه سون.نت گردآوری شده است:

نام برنامه:دعوت

شبکه پخش کننده:شبکه اول سیما

زمان پخش:از 29 خرداد هر روز ساعت 17

تعداد قسمت ها:32

تهیه کننده: لیلا رضا سلطانی

مجری:جواد رضویان

در رمضان 1394 جواد رضویان رقیب احسان علیخانی می شود؟

شب‌های ماه مبارک رمضان ویژه برنامه‌ دعوت  با اجرای سیدجواد رضویان، «شب‌های شیدایی» و «امشب» از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
.

به گزارش ستاره ها، فضل‌الله شریعت پناهی مدیرگروه اجتماعی شبکه یک گفت: ویژه برنامه «دعوت» به تهیه کنندگی لیلا رضاسلطانی، با ۳۲ برنامه از چهارشنبه ۲۹ خرداد حوالی ساعت ۱۷ و به مدت حدود یک ساعت پخش خواهد شد.

.
وی ادامه داد: در این برنامه هر روز برترین‌های هر استان به‌عنوان مهمان حضور دارند و از ۳۱ استان کشور در این برنامه مشارکت جدی دارند و در برنامه سی و دوم که در روز عید سعید فطر پخش خواهد شد، برترین مهمانان در ۳۱ برنامه گذشته با رأی بینندگان انتخاب و تجلیل می‌شود.

.
او درباره شاخصه های انتخاب و حضور مهمانان از سایر استانهای کشور در برنامه «دعوت» گفت: در یازده بخش مهمانان برنامه انتخاب می‌شوند که از جمله می‌توان به نام آوران، قهرمانان المپیک، مخترعین و مبتکرین، نخبگان، خانواده اهداکنندگان اعضا، چندقلوها و… اشاره کرد.

.
مدیرگروه اجتماعی شبکه یک تصریح کرد: برای اینکه فضای کاملاً شادی را برای بینندگان در پایان روز در ایام ماه مبارک رمضان رقم بزنیم، تصمیم گرفتیم تا اجرای برنامه «دعوت» را به بازیگر خوب و خوش اخلاق سینما و تلویزیون کشور یعنی سیدجواد رضویان بسپاریم و ان شاالله «دعوت» با اجرای جواد رضویان در ماه مبارک رمضان برنامه ای شاد و مفرح برای بینندگان شبکه یک خواهد بود.

.
شریعت پناهی همچنین از ادامه پخش برنامه «امشب» با اجرای سیدعلی ضیا در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: این برنامه به تهیه کنندگی علیرضا ماندگاران در همان ساعت ۲۳ و به مدت ۹۰ دقیقه به‌طور زنده به روی آنتن می‌رود تنها با این تفاوت که به جای سه شب در هفته دو شب یعنی یک شنبه‌ها و دوشنبه‌ها با رویکرد ترویج افطاری ساده پخش می‌شود.

.
مدیرگروه اجتماعی شبکه یک سیما ادامه داد: ویژه برنامه دیگری که درشب های ماه مبارک رمضان مهمان مخاطبان خوب شبکه خواهد بود برنامه «شب های شیدایی» است. این برنامه هر شب حوالی ساعت ۳۰ دقیقه بامداد و به مدت نیم ساعت از باغ موزه دفاع مقدس تهران با اجرای مهدی آقابیگی به روی آنتن می‌رود

davatبرنامه دعوت جواد رضویان

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا