مجله تفر یحی آموزشی

چه کسی تیتراژ ماه عسل 94 را می خواند؟کناره گیری بابک جهانبخش Reviewed by Momizat on . چه کسی تیتراژ ماه عسل 94 را می خواند؟کناره گیری بابک جهانبخش امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"چه کسی تیتراژ ماه عسل 94 را می خواند؟کناره گیری بابک جهانبخش" در ک چه کسی تیتراژ ماه عسل 94 را می خواند؟کناره گیری بابک جهانبخش امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"چه کسی تیتراژ ماه عسل 94 را می خواند؟کناره گیری بابک جهانبخش" در ک Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » چه کسی تیتراژ ماه عسل 94 را می خواند؟کناره گیری بابک جهانبخش

چه کسی تیتراژ ماه عسل 94 را می خواند؟کناره گیری بابک جهانبخش

چه کسی تیتراژ ماه عسل 94 را می خواند؟کناره گیری بابک جهانبخش

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”چه کسی تیتراژ ماه عسل 94 را می خواند؟کناره گیری بابک جهانبخش

در کمتر از چند روز مانده به رمضان 94 و روی آنتن رفتن برنامه “ماه عسل” که یکی از پر بیننده ترین برنامه های تاریخ سیما در ماه رمضان می باشد،انتخاب خواننده تیتراژ ماه عسل 94 به معضل جدی تبدیل شده است.چند روز پیش خبرهایی مبنی بر سپردن تیتراژ ابتدایی ماه عسل به احسان خواجه امیری و تیتراژ انتهایی به بابک جهانبخش منتشر شد اما ظاهرا بابک جهانبخش از خوانندگی تیتراژ پایانی کناره گیری کرده است.

به دنبال انتشار گزارش «کافه سون» از گمانه‌زنی‌ها درباره خوانندگان احتمالی ترانه تیتراژهای برنامه «ماه عسل»، بابک جهانبخش در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «سلام دوستان بامحبتم. در ارتباط با تیتراژ ماه عسل و انتخاب ترانه و ملودی با آقای علیخانی به نتیجه مشترکی نرسیدیم و حق جفت‌مون بود که مناسبات حرفه‌ای خودمون رو در نظر بگیریم… ضمن آروزی موفقیت برای تیم ماه عسل، خواننده این تیتراژ بنده نیستم…»

حال باید دید اجرای ترانه تیتراژ این برنامه پرمخاطب به کدام‌یک از خوانندگان پاپ سپرده می‌شود. به نظر شما، بهترین گزینه برای این تیتراژ کیست؟

babakتیتراژ ماه عسل 94

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا