مجله تفر یحی آموزشی

امیر تتلو و دانلود کلیپ قشنگش درباره انرژی هسته ای Reviewed by Momizat on . امیر تتلو و دانلود کلیپ قشنگش درباره انرژی هسته ای امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"امیر تتلو و دانلود کلیپ قشنگش درباره انرژی هسته ای" در روزهایی که همه چیز تح امیر تتلو و دانلود کلیپ قشنگش درباره انرژی هسته ای امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"امیر تتلو و دانلود کلیپ قشنگش درباره انرژی هسته ای" در روزهایی که همه چیز تح Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » امیر تتلو و دانلود کلیپ قشنگش درباره انرژی هسته ای

امیر تتلو و دانلود کلیپ قشنگش درباره انرژی هسته ای

امیر تتلو و دانلود کلیپ قشنگش درباره انرژی هسته ای

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”امیر تتلو و دانلود کلیپ قشنگش درباره انرژی هسته ای”

در روزهایی که همه چیز تحت شعاع توافق هسته ای ایران و 6 قدرت جهانی قرار دارد امیر مقصودلو ملقب به امیر تتلو اقدام به ساختی کلیپی درباره انرژی هسته ای کرده است.

کلیپ انرژی هسته ای امیر تتلو به خوبی تدارک دیده شده است و اتفاقی مثبت در کارهای رپ بحساب می آید.

ساخته شدن چنین کلیپی آن هم با بهترین امکانات تصویربرداری و فیلم برداری توسط خواننده ای که مجوزی برای فعالیت ندارد و اساسا خواننده زیر زمینی محسوب می شود شاید سوالی باشد که برای هر کسی پیش بیاید پس با کافه سون.نت همراه شوید تا ماجرای جالب ساخت این کلیپ را برایتان بازگو کنیم.

معمای بزرگ کلیپ انرژی هسته ای امیر تتلو

چه کسی به امیر تتلو مجوز داده است؟وزارت ارشاد یا نیروی دریایی؟

در انتهای کلیپ امیر تتلو از نیروی دریایی تشکر کرده است تا این شبهه بوجود بیاید شاید او برای ساخت کلیپش از آنها مجوز گرفته چرا که استفاده از ناو جنگی برای فیلمبرداری یک کلیپ برای هر کسی ممکن نیست؟اما آیا این ادعا رو میتوان باور کرد؟

حسین نوش‌ آبادی سخنگوی وزارت ارشاد در خصوص کلیپ منتشر شده توسط امیر‌ حسین مقصود‌لو خواننده زیرزمینی ملقب به تتلو با محوریت انرژی هسته‌ ای گفت:وزارت ارشاد از چنین موضوعی بی‌اطلاع بوده و بدون هماهنگی انجام شده است، زیرا مقصود‌لو نه‌ تنها برای انتشار این خبر ، بلکه برای کسب کار و ماهیت فعالیتش مجوزی ندارد. بعید می‌دانم که نیروی دریایی چنین موضوعی را به وی محول کرده یا حتی سفارش ساخت داده باشد. اما ممکن است برای داخل یک نیرو باشد که باید مسئولان فرهنگی، عقیدتی آنها پاسخ دهند و مسئولان ارتش حتماً باید موضوع را رسیدگی کنند، زیرا اگر قرار بر صدور مجوز بوده باید با وزارت ارشاد هماهنگی می‌کردند.

عکس های کلیپ انرژی هسته ای امیر تتلو

amir_cafeseven.net_1 amir_cafeseven.net_2 amir_cafeseven.net_3 amir_cafeseven.net_4 amir_cafeseven.net_5 amir_cafeseven.net_6 amir_cafeseven.net_7 amir_cafeseven.net_8 amir_cafeseven.net_9

کلیپ انرژی هسته ای امیر تتلو

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا