مجله تفر یحی آموزشی

زمان پخش طنز 3 شو/سه شو جواد رضویان عکس ها Reviewed by Momizat on . زمان پخش طنز 3 شو/سه شو جواد رضویان عکس ها امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"زمان پخش طنز 3 شو/سه شو جواد رضویان عکس ها" طنز سه شو جواد رضویان از پنجشنبه این هفت زمان پخش طنز 3 شو/سه شو جواد رضویان عکس ها امروز در سایت کافه سون.نت ببینید"زمان پخش طنز 3 شو/سه شو جواد رضویان عکس ها" طنز سه شو جواد رضویان از پنجشنبه این هفت Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » زمان پخش طنز 3 شو/سه شو جواد رضویان عکس ها

زمان پخش طنز 3 شو/سه شو جواد رضویان عکس ها

زمان پخش طنز 3 شو/سه شو جواد رضویان عکس ها

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”زمان پخش طنز 3 شو/سه شو جواد رضویان عکس ها”

طنز سه شو جواد رضویان از پنجشنبه این هفته روی آنتن شبکه سوم سیما می رود.

طنز سه شو

 نخستین قسمت مجموعه طنز «سه شو» به کارگردانی سیدجواد رضویان از پنجشنبه این هفته روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
تصویر آغاز طنز جدید رضویان از پنجشنبه این هفته

مجموعه طنز «سه شو» قرار است در روزهای پنجشنبه و جمعه در قالب 50 دقیقه به روی آنتن برود.

اولین قسمت این برنامه روز پنجشنبه 26 آذر ساعت 20 پخش می شود و قسمت دوم نیز روز جمعه پخش می شود.

«سه شو» نگاهی طنزگونه به موضوعات و آسیب‌های اجتماعی جامعه دارد و از مساله‌ای که همیشه مورد توجه و دغدغه‌ مردم بود شروع شده و آنها را مورد بررسی قرار می‌دهد.

جواد رضویان، مهران غفوریان و بیژن بنفشه‌خواه به عنوان مجری‌بازیگر برنامه انتخاب شدند و رضا شفیعی‌جم و الیکا عبدالرزاقی بازیگران بخش نمایشی این برنامه هستند که در کنار آنها از حضور جمعی از جوانان مستعد استفاده می‌شود.

به گزارش فارس، برنامه «سه شو» ترکیبی با رویکرد طنز در 70 قسمت 50 دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی ناصر ابراهیمی به موضوعات اجتماعی می‌پردازد و تلاش می‌کند با تعامل مطلوب با مخاطبین لحظات شاد و مفرحی را به وجود بیاورد.

اجرا و کارگردانی برنامه به عهده جواد رضویان است و بازیگران حوزه طنز چون مهران غفوریان، رضا شفیعی جم، بیژن بنفشه خواه و الیکا عبدالرزاقی نیز در کنار جواد رضویان به اجرا می پردازند.

پشت صحنه و عکس بازیگران طنز سه شو

 

three_show_ three_show_2 three_show_3 three_show_4 three_show_5 three_show_6 three_show_7 three_show_8 three_show_9 three_show_10

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا