مجله تفر یحی آموزشی

کافه هنر شهاب حسینی + تصاویر Reviewed by Momizat on . کافه هنر شهاب حسینی + تصاویر   حتماً میدانید که بسیاری از چهرهها و بهخصوص بازیگران، صرفاً جلوی دوربین نیست که میدرخشند و جزء حرفه بازیگری، در کسب و کار نیز کافه هنر شهاب حسینی + تصاویر   حتماً میدانید که بسیاری از چهرهها و بهخصوص بازیگران، صرفاً جلوی دوربین نیست که میدرخشند و جزء حرفه بازیگری، در کسب و کار نیز Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » کافه هنر شهاب حسینی + تصاویر

کافه هنر شهاب حسینی + تصاویر

کافه هنر شهاب حسینی + تصاویر

 

کافه شهاب حسینی چه شکلی است و چه فعالیتی در آن صورت می گیرد؟ عکس

حتماً میدانید که بسیاری از چهرهها و بهخصوص بازیگران، صرفاً جلوی دوربین نیست که میدرخشند و جزء حرفه بازیگری، در کسب و کار نیز آدمهای موفقی نشان داده اند. برخی شان رستوارن دارند، برخی دیگر مدیریت کافه های معتبری را عهده دارند، عده ای استخر را مدیریت می کنند و برخی دیگر فرش می فروشند و … . شما را دعوت می کنیم به خواندن گزارشی از کافه ای با مدیریت شهاب حسینی؛ بازیگری که این روزها بر اسب مراد خود سوار است. هم با سریال «شهرزاد» در دل مردم جا باز کرده و هم با نخل طلایش در جشنواره «کن» به دل جهان سینما نفوذ پیدا کرده است.

شهاب حسینی، مرد طلایی سینمای ایران کافه‌ای دارد به نام کافه هنر که در لواسان می باشد.

ورودی کافه هنر آدم را یاد شخصیت دوست داشتنی شهاب حسینی می‌اندازد، حتی کافه که توسط او اداره می‌شود هم گرم و صمیمی و دوستانه است. این کافه آدم را بیشتر یاد خانه یک دوست می‌اندازد.
حتی تخته سیاهی که در ورودی کافه تعبیه شده است هم با خطی معمولی و صمیمی تزیین شده است و هر بار به فراخور فعالیت‌های فرهنگی که در داخل کافه در جریان است نوشته‌های روی آن فرق می‌کند.
ورودی کافه شهاب حسینی در لواسان

ورودی کافه شهاب حسینی در لواسان

 

اصلا انگار داشتن کافه‌هایی به سبک و سیاق خانه، کافه‌هایی که بیشتر تو را به یاد خانه بیاندازند تا کافه بین هنرمندان و بازیگران ما باب است.
نمای داخلی کافه

نمای داخلی کافه

 

بد نیست نگاه دقیق‌تری به کتابخانه کافه هنر لواسان بیاندازیم. این کتابخانه چوبی، شبیه یک حجم ساکت و مهجور در گوشه‌ای از کافه است. اما وقتی به سراغش می‌روی می‌بینی بیشتر شبیه گنجینه‌ای است که باید کشف شود. به هر سبک کتابی که علاقه داشته باشید می‌توانید در اینجا کتابی را پیدا کنید که مطابق سلیقه‌تان باشد.
کتابخانه کافه شهاب حسینی

کتابخانه کافه شهاب حسینی

 

در گوشه‌ای از کافه هنر لواسان قفسه‌هایی وجود دارد که در آن محصولات هنری به فروش می‌رسد این قفسه‌ها پر هستند از انواع و اقسام محصولات هنری، این محصولات می‌توانند هم جزو لوازم دکوری منزل باشند هم می‌توانند جزو لوازم و وسایل کاربردی مانند کیف و شال و محصولاتی از این دست باشند. بیشتر این محصولات مربوط به گروه هنری بازآرت است.


فروش آثار هنری در کافه شهاب حسینی 1

فروش آثار هنری در کافه شهاب حسینی 1

 

مجموعه بازآرت، از سال ١٣٩١ با هدف جمع‌آوری آثار هنرمندان مشهور و گمنامى که قابلیت استفاده کاربردی دارند و قراردادن این محصولات در معرض دید و خرید عموم آغاز به کار کرد. در اولین قدم، بازآرت فعالیت خود را با راه‌اندازی سایت نمایش و فروش در فضای مجازی کلید زد. پس از مواجه شدن با استقبال خوب هنرمندان و خریداران از وبسایت بازآرت و صفحه‌های آن در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، نمایشگاه‌های متعددی با حمایت هنرمندان بزرگ کشور به ویژه آقای شهاب حسینی هنرمند محبوب و توانا، توسط این مجموعه برگزار گردید. نمایش و فروش دائمی محصولات در کافه‌ها به خصوص کافه هنر لواسان؛ از دیگر راه‌های موفق رساندن محصولات هنری به دست مشتریان علاقمند است که در این مدت توسط بازآرت انجام پذیرفته است.

فروش آثار هنری در کافه شهاب حسینی 2

فروش آثار هنری در کافه شهاب حسینی

 

در این کافه علاوه بر فعالیت‌های معمول یک کافه فعالیت‌های فرهنگی و هنری دیگری هم برگزار می‌شود. یکی از این فعالیت‌ها برنامه قصه‌خوانی کودکان ویژه کودکان کمتر از هفت سال است. انجام کارهایی از این دست باعث می‌شود تا نگاه‌ها به کافه هنر لواسان از همه خاص‌تر باشد. در واقع وقتی گرداننده این کافه شخص هنرمندی مانند شهاب حسینی است، توقع می‌رود که فعالیت‌های فرهنگی و هنری زیادی نیز در این کافه برپا شود.

 

فعالیت هنری برای کودکان در کافه شهاب حسینی

فعالیت هنری برای کودکان در کافه شهاب حسینی

 

 

کافه هنر شهاب حسینی + تصاویر

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا