مجله تفر یحی آموزشی

ماجرای عکس یادگاری گلشیفته و فراهانیفرح پهلوی Reviewed by Momizat on . ماجرای عکس یادگاری گلشیفته و فراهانیفرح پهلوی       بازیگر جلای وطن کرده با همسر دیکتاتور ساقط شده ایران عکس یادگاری گرفت. زنی که گلشیفته عاجزش ش ماجرای عکس یادگاری گلشیفته و فراهانیفرح پهلوی       بازیگر جلای وطن کرده با همسر دیکتاتور ساقط شده ایران عکس یادگاری گرفت. زنی که گلشیفته عاجزش ش Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » ماجرای عکس یادگاری گلشیفته و فراهانیفرح پهلوی

ماجرای عکس یادگاری گلشیفته و فراهانیفرح پهلوی

محبوب کن - فیس نما

ماجرای عکس یادگاری گلشیفته و فراهانیفرح پهلوی

 

 

ماجرای عکس یادگاری فرح پهلوی و گلشیفته فراهانی در روزنامه کیهان

 

بازیگر جلای وطن کرده با همسر دیکتاتور ساقط شده ایران عکس یادگاری گرفت.

زنی که گلشیفته عاجزش شد!

در حالی برخی مدیران سیاسی، فرهنگی در داخل کشور هر از گاهی از امکان بازگشت «گ.ف» به ایران در صورت توبه سخن می‌گویند، این بازیگر جلای وطن کرده هر بار با رفتار خودش پاسخ این افراد را می‌دهد. این بار نیز این بازیگر با فرح پهلوی، همسر دیکتاتوری که به دست مردم ایران ساقط شد عکس یادگاری گرفت تا به همه بگوید تا به کجا تعلق دارد. بازیگر یاد شده در حاشیه اجرای یک نمایش با فرح عکس یادگاری گرفته است. وی البته به جز عکس در فضای مجازی نیز به تملق‌گویی زن شاه پرداخته و نوشته که «کلمات عاجزند از وصف زیبایی این زن»!

به نظر می‌رسد که این بازیگر با رفتارهایی چون برهنه شدن و توهین به ارزش‌های جامعه ایران، نتوانسته دل دست‌اندرکاران سینمای غرب را به دست بیاورد و ناچار شده تا برای راه انداختن کار خود، تن به تملق‌گویی همسر فاسد و فراری یک دیکتاتور بدنام بدهد!

 

منبع: کیهان

 

ماجرای عکس یادگاری گلشیفته و فراهانیفرح پهلوی

۱۵۷ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا