مجله تفر یحی آموزشی

لیلا اوتادی در سریال چرخ و فلک ماه رمضان 95 Reviewed by Momizat on . لیلا اوتادی در سریال چرخ و فلک ماه رمضان 95   لیلا اوتادی بازیگر زن ۳۳ ساله ایرانی عکسی از خودش بعد از کار در سریال چرخ و فلک را منتشر کرد در این پست از سایت نگ لیلا اوتادی در سریال چرخ و فلک ماه رمضان 95   لیلا اوتادی بازیگر زن ۳۳ ساله ایرانی عکسی از خودش بعد از کار در سریال چرخ و فلک را منتشر کرد در این پست از سایت نگ Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » لیلا اوتادی در سریال چرخ و فلک ماه رمضان 95

لیلا اوتادی در سریال چرخ و فلک ماه رمضان 95

لیلا اوتادی در سریال چرخ و فلک ماه رمضان 95

leila otadi-neginjonoub5

لیلا اوتادی بازیگر زن ۳۳ ساله ایرانی عکسی از خودش بعد از کار در سریال چرخ و فلک را منتشر کرد

در این پست از سایت نگین جنوب عکس لیلا اوتادی در سریال چرخ و فلک ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ را برای شما آماده کرده ایم.

در این پست از بخش دنیای بازیگران قصد داریم لیلا اوتادی عکس خودش را در سریال چرخ و فلک که برای ماه رمضان ۹۵ آماده میشود را در اینستاگرامش منتشر کرد را برای شما به نمایش بگذاریم.با ما همراه شوید.

لیلا اوتادی در سریال چرخ و فلک ماه رمضان 95

لیلا اوتادی در سریال چرخ و فلک ماه رمضان ۹۵ / عکس و بیوگرافی

لیلا اوتادی بازیگر زن سینما و تلویزیون کشورمان در توضیح عکسش در صفحه اجتماعی اش نوشت :

بعداز کار چرخ فلک،در یک استراحت کوتاه

عکس جدید و زیبای لیلا اوتادی در سریال چرخ و فلک

leilaotadi-charkh o falak-neginjonoub

بیوگرافی و عکس های جدید لیلا اوتادی در سال ۲۰۱۶ ۹۵

بیوگرافی لیلا اوتادی

لیلا اوتادی بازیگر زن سینما و تلویزیون متولد  چهاردهم مرداد ماه سال ۱۳۶۲ در تهران می باشد

تحصیلات لیلا اوتادی دانش‌آموخته رشته ی معماری داخلی از دانشگاه تهران است . در کودکی برای بازی در یک فیلم  سینمای  «کیمیا» به کارگردانی احمد رضا درویش  به او پیشنهاد شد اما خانواده‌اش بخاطر رسیدگی به امور تحصیلی مانع این امر شدند

کار خود را بعنوان بازیگر ابتدا از سینما و با فیلم «چشمان سیاه» به کارگردانی ایرج قادری در سال ۱۳۸۱ آغاز کرد و با بازی در «بید مجنون» مجیدی و سریال «مهر و ماه» در سال ۸۲ نامش به عنوان بازیگری جدی مطرح شد.

پس از آن او در فیلم‌های بسیاری در سینمای ایران بازی کرد و به ورزش علاقه دارد و فعالیت‌های ورزشی را در رشته‌های تنیس و سوار کاری و فیتس دنبال می کند وی به زبان‌های انگلیسی  و ترکی مسلط کامل می‌باشد.

ستاره شدن برایش هدف نبوده و معترف است که هیچ تلاشی برای ستاره شدن نمی کند. امتیاز مثبت تئاتر را در این می داند که بازیگر در آن با تماشا گر مستقیم در ارتباط است و امتیاز منفی آن را هم به این نسبت می دهد که مخاطب زیادی ندارد.

ئاتر مورد علاقه ا ش نمایش هملت است  از نظر او کار خوب همه جا خوب است چه در تلویزیون چه در سینما و چه در تئاتر و بازی در یک کار خوب تلویزیونی را به حضور در یک فیلم بد سینمایی ترجیح می دهد.

وی خود را انسان کمال گرایی میداند و می گوید  اگر روزی از هالیود پیشنهاد بازی داشته باشم حتما قبول می کنم و این موضوع را یک موفقیت می دانم.

لیلا اوتادی در سریال چرخ و فلک ماه رمضان 95

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا