مجله تفر یحی آموزشی

در ماه رمضان بلیط سینما نیم بها می شود Reviewed by Momizat on . در ماه رمضان بلیط سینما نیم بها می شود به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از میزان، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: در جلسه شورا قرارداد فیلم س در ماه رمضان بلیط سینما نیم بها می شود به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از میزان، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: در جلسه شورا قرارداد فیلم س Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » در ماه رمضان بلیط سینما نیم بها می شود

در ماه رمضان بلیط سینما نیم بها می شود

در ماه رمضان بلیط سینما نیم بها می شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از میزان، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: در جلسه شورا قرارداد فیلم سینمایی “آب نبات چوبی” در گروه سینمایی کوروش بعد از “دراکولا” ثبت شد همچنین فیلمهای “عادت نمی کنیم “ایستاده در غبار” و “ننه نقلی” به ترتیب با سر گروهی اریکه ایرانیان، زندگی و ماندانا از چهارشنبه همین هفته اکران می شود.
وی افزود: از 16 خرداد ماه هم طرح ویژه ماه مبارک رمضان در پردیس های سینمایی آغاز می شود و پردیس های سینمایی می توانند فیلمهایی که در سال 95 اکران شده و سقف نمایش ده هفته ای آنها به پایان رسیده را با اخذ حواله  بعد از سانس موظف به نمایش بگذارند.

فرجی خاطر نشان کرد: در ماه مبارک رمضان بهای بلیط در کلیه سینماها تا زمان افطار به صورت نیم بها و بعد از افطار به صورت کامل است.

 

در ماه رمضان بلیط سینما نیم بها می شود

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا