مجله تفر یحی آموزشی

در ماه رمضان بلیط سینما نیم بها می شود Reviewed by Momizat on . در ماه رمضان بلیط سینما نیم بها می شود به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از میزان، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: در جلسه شورا قرارداد فیلم س در ماه رمضان بلیط سینما نیم بها می شود به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از میزان، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: در جلسه شورا قرارداد فیلم س Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » در ماه رمضان بلیط سینما نیم بها می شود

در ماه رمضان بلیط سینما نیم بها می شود

محبوب کن - فیس نما

در ماه رمضان بلیط سینما نیم بها می شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از میزان، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: در جلسه شورا قرارداد فیلم سینمایی “آب نبات چوبی” در گروه سینمایی کوروش بعد از “دراکولا” ثبت شد همچنین فیلمهای “عادت نمی کنیم “ایستاده در غبار” و “ننه نقلی” به ترتیب با سر گروهی اریکه ایرانیان، زندگی و ماندانا از چهارشنبه همین هفته اکران می شود.
وی افزود: از ۱۶ خرداد ماه هم طرح ویژه ماه مبارک رمضان در پردیس های سینمایی آغاز می شود و پردیس های سینمایی می توانند فیلمهایی که در سال ۹۵ اکران شده و سقف نمایش ده هفته ای آنها به پایان رسیده را با اخذ حواله  بعد از سانس موظف به نمایش بگذارند.

فرجی خاطر نشان کرد: در ماه مبارک رمضان بهای بلیط در کلیه سینماها تا زمان افطار به صورت نیم بها و بعد از افطار به صورت کامل است.

 

در ماه رمضان بلیط سینما نیم بها می شود

۱۷۰ total views, 2 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا