مجله تفر یحی آموزشی

خواننده های ماه عسل ۹۵ چه کسانی هستند؟؟ Reviewed by Momizat on . خواننده های ماه عسل 95 چه کسانی هستند؟؟ محسن یگانه و مهدی یراحی خواننده های تیتراژهای برنامه تلویزیونی «ماه عسل» به تهیه کنندگی احسان علیخانی شدند. خواننده های خواننده های ماه عسل 95 چه کسانی هستند؟؟ محسن یگانه و مهدی یراحی خواننده های تیتراژهای برنامه تلویزیونی «ماه عسل» به تهیه کنندگی احسان علیخانی شدند. خواننده های Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » خواننده های ماه عسل ۹۵ چه کسانی هستند؟؟

خواننده های ماه عسل ۹۵ چه کسانی هستند؟؟

محبوب کن - فیس نما

خواننده های ماه عسل ۹۵ چه کسانی هستند؟؟

محسن یگانه و مهدی یراحی خواننده های تیتراژهای برنامه تلویزیونی «ماه عسل» به تهیه کنندگی احسان علیخانی شدند.

خواننده های ماه عسل ۹۵ چه کسانی هستند؟؟خواننده های تیتراژ ماه عسل 95: محسن یگانه و مهدی یراحی

بر طبق آخرین برنامه ریزی ها و تصمیم گیری های انجام شده حضور محسن یگانه و مهدی یراحی به عنوان خواننده تیتراژ های ابتدایی و انتهایی برنامه ماه عسل قطعی شده است.
محسن یگانه پیش از این در سال ۸۶ نیز به عنوان خواننده تیتراژ این برنامه حضور داشت و حالا بعد از ۹ سال مجددا به عنوان خواننده تیتراژ ابتدایی برنامه معرفی شده است.

این در حالی است که مهدی یراحی نیز قرار است خواننده تیتراژ انتهایی برنامه یاد شده بود. وی پیش از این نیز همکاری های متعددی با احسان علیخانی در برنامه ماه عسل داشت که این قطعه ها نیز با استقبال مخاطبان روبه رو شد.

تیتراژ ماه عسل یکی از مهم ترین تیتراژهای تلویزیونی است که هر سال و در روزهای نزدیک به آغاز این برنامه گمانه زنی های مختلفی در رابطه با آن مطرح می شود.
برنامه ماه عسل به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان قبل از مراسم افطار از شبکه سوم سیما پخش می شود.

 

خواننده های ماه عسل ۹۵ چه کسانی هستند؟؟

۱۸۴ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا