مجله تفر یحی آموزشی

خندوانه برای ماه مبارک رمضان بخش جدید و جالبی را به برنامه اش اضافه خواهد کرد Reviewed by Momizat on .  خندوانه برای ماه مبارک رمضان بخش جدید و جالبی را به برنامه اش اضافه خواهد کرد   خانواده باحال در خندوانه با شروع ماه مبارک رمضان، مسابقه «خانواده باحال» ب  خندوانه برای ماه مبارک رمضان بخش جدید و جالبی را به برنامه اش اضافه خواهد کرد   خانواده باحال در خندوانه با شروع ماه مبارک رمضان، مسابقه «خانواده باحال» ب Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » خندوانه برای ماه مبارک رمضان بخش جدید و جالبی را به برنامه اش اضافه خواهد کرد

خندوانه برای ماه مبارک رمضان بخش جدید و جالبی را به برنامه اش اضافه خواهد کرد

 خندوانه برای ماه مبارک رمضان بخش جدید و جالبی را به برنامه اش اضافه خواهد کرد

 

خانواده باحال در خندوانهسورپرایز ویژه خندوانه در ماه رمضان!

با شروع ماه مبارک رمضان، مسابقه «خانواده باحال» به محتوای برنامه خندوانه اضافه خواهد شد.

مسابقه «خانواده باحال » كه افتتاحيه آن دوشنبه شب پخش خواهد شد يك مسابقه هيجان انگيز است كه افراد سرشناس اعم از هنرمند و ورزشكار به همراه خانواده هايشان در آن شركت خواهند كرد.

در اين مسابقه هرشب دو گروه باهم به رقابت ميپردازند و در موقعيت های مختلفی قرار ميگيرند كه بايد از آن عبور كنند.

بعد از هر مسابقه مردم فرصت دارند تا به گروه برتر رای دهند. بنابراين گروهي كه بيشترين رای مردم را داشته باشد به مرحله بعد صعود خواهد كرد.

از بين دوازده گروه در انتها سه گروه برتر اين مسابقه برای مقام هاي اول تا سومي باهم رقابت ميكنند.

مسابقه« خانواده باحال » كه با هدف تحكيم خانواده و برای ماه مبارك رمضان طراحی شده، يكی از جذاب ترين بخش های اضافه شده در برنامه خندوانه است كه ميتواند مثل مسابقات «خنداننده برتر »و «لباهنگ»،مخاطبان را با خود همراه كند.

 

خندوانه برای ماه مبارک رمضان بخش جدید و جالبی را به برنامه اش اضافه خواهد کرد

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا