مجله تفر یحی آموزشی

تکرار برنامه «ماه عسل» چه زمانی است؟؟؟ Reviewed by Momizat on . تکرار برنامه «ماه عسل» چه زمانی است؟؟؟         در حالی كه شش شب از پخش برنامه «ماه عسل» از شبكه سه سيما مي‌گذرد، بازپخش و تكراري براي اين بر تکرار برنامه «ماه عسل» چه زمانی است؟؟؟         در حالی كه شش شب از پخش برنامه «ماه عسل» از شبكه سه سيما مي‌گذرد، بازپخش و تكراري براي اين بر Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » تکرار برنامه «ماه عسل» چه زمانی است؟؟؟

تکرار برنامه «ماه عسل» چه زمانی است؟؟؟

تکرار برنامه «ماه عسل» چه زمانی است؟؟؟

 

 

 

 

در حالی كه شش شب از پخش برنامه «ماه عسل» از شبكه سه سيما مي‌گذرد، بازپخش و تكراري براي اين برنامه درنظر گرفته نشده بود و احسان عليخاني در پاسخ به درخواست هاي مكرر مخاطبان برنامه اش تنها با توضيح كوتاهي جمعه شب عنوان كرد كه كنداكتور شبكه شلوغ است و هنوز برنامه ريزان شبكه نتوانستند براي پخش تكرار ماه عسل جايي پيدا كنند.
اما بنا به اعلام روابط عمومي ماه عسل از فردا تكرار اين برنامه از شبكه سه سيما پخش خواهد بود و مقرر شده است كه در ساعت ٨ صبح بازپخش شب گذشته آن روي آنتن رود.
احسان عليخاني شب گذشته در برنامه بعد از دعوت به چالش پيدا كردن قهرمان هاي خاموش كه به طرحي اختصاص دارد كه مردم در آن آدمهايي را در قالب فيلم ده دقيقه اي معرفي ميكنند كه داستان هاي پرفراز و نشيب و جذاب دارند، فراخواني تازه را در برنامه اش اعلام کرد. او از مخاطبان ماه عسل خواست كه مانند سال  گذشته تیتراژ «ماه عسل» را بخوانند و برای پخش در برنامه ارسال کنند.
ماه عسل با اجرا و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی هرشب در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

تکرار برنامه «ماه عسل» چه زمانی است؟؟؟

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا