مجله تفر یحی آموزشی

ترانه علیدوستی فمینیسم هست… Reviewed by Momizat on . ترانه علیدوستی فمینیسم هست... از ساعاتی پیش عکسی از نشست مطبوعاتی عوامل فیلم "فروشنده" دست به دست می‌گردد ﴿تصویر بالا﴾ که به وضوح وجود یک خالکوبی فمینیستی بر سا ترانه علیدوستی فمینیسم هست... از ساعاتی پیش عکسی از نشست مطبوعاتی عوامل فیلم "فروشنده" دست به دست می‌گردد ﴿تصویر بالا﴾ که به وضوح وجود یک خالکوبی فمینیستی بر سا Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » ترانه علیدوستی فمینیسم هست…

ترانه علیدوستی فمینیسم هست…

ترانه علیدوستی فمینیسم هست…

از ساعاتی پیش عکسی از نشست مطبوعاتی عوامل فیلم “فروشنده” دست به دست می‌گردد ﴿تصویر بالا﴾ که به وضوح وجود یک خالکوبی فمینیستی بر ساعد ترانه، در آن پیدا است. به گزارش افکارنیوز، برخی سایت‌های خبری برای توجیح این خالکوبی مثل همیشه تقصیر را گردن فتوشاپ انداختند و با منتشر نمودن عکس‌هایی از زوایای دیگر کوشیدند به کابران بباورانند که این تصویر، فتوشاپ شده است و واقعیت ندارد!!.

اما با مراجعه به خبرگزاری ایلنا تصویر دیگری از این خالکوبی را بر روی دست ترانه علیدوستی مشاهده می‌کنیم  ﴿عکس پایین﴾ که هرگونه شائبه فتوشاپ بودن عکس قبلی را کاملا منتفی می‌سازد، مگر این که دوستانی که پای فتوشاپ را وسط کشیده‌اند مدعی باشند خبرگزاری ایلنا اقدام به جعل تصویر نموده است!!

ترانه علیدوستی

 

ترانه علیدوستی فمینیسم هست…

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا