مجله تفر یحی آموزشی

تذکر جدی به مهران مدیری برای دورهمی های خود Reviewed by Momizat on . تذکر جدی به مهران مدیری برای دورهمی های خود   تذکر جدی به مهران مدیری برای دورهمی های خود قائم‌مقام معاون سیما گفت: با رفتار تنبیه‌آمیز مجری شأن میهمانان ب تذکر جدی به مهران مدیری برای دورهمی های خود   تذکر جدی به مهران مدیری برای دورهمی های خود قائم‌مقام معاون سیما گفت: با رفتار تنبیه‌آمیز مجری شأن میهمانان ب Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » تذکر جدی به مهران مدیری برای دورهمی های خود

تذکر جدی به مهران مدیری برای دورهمی های خود

تذکر جدی به مهران مدیری برای دورهمی های خود

 

مهران مدیری

تذکر جدی به مهران مدیری برای دورهمی های خود

قائم‌مقام معاون سیما گفت: با رفتار تنبیه‌آمیز مجری شأن میهمانان برنامه نادیده گرفته شده است که این موضوع را بررسی کردیم و بلافاصله به عوامل برنامه تذکر جدی داده شد تا نسبت به موارد اخلاقی و رعایت سبک زندگی ایرانی اسلامی دقت بیشتری شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، قائم مقام معاون سیما گفت: مجموعه طنز دورهمی با وجود انتقادهایی که به آن می‌شود بازتاب خوبی در میان مخاطبان داشته و در مجموع میزان رضایتمندی از آن خوب بوده است.

رضا پورحسین در پاسخ به این سؤال که آیا ارزیابی خاصی از نظرات مخاطبان ین برنامه وجود دارد، گفت : طبق آنچه از مرکز پژوهش و سنجش افکار و روابط عمومی سازمان صدا و سیما اعلام شده است این برنامه به‌دلیل طنز خوبی که دارد در مجموع توانسته است نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

وی در پاسخ به این سؤال که انتقادهایی نسبت به این برنامه به‌ویژه درخصوص رفتار مجری این برنامه در فضای مجازی انعکاس داشته است، گفت: قبول دارم که در برنامه بعضاً سؤالاتی مطرح شده که با فرهنگ ایرانی ــ اسلامی همخوانی ندارد و نیز با رفتار تنبیه‌آمیز مجری شأن میهمانان برنامه نادیده گرفته شده است؛ این موارد که به ما انعکاس داده شده است و بررسی کردیم بلافاصله به عوامل برنامه تذکر جدی داده شده است تا نسبت به موارد اخلاقی و رعایت سبک زندگی ایرانی اسلامی دقت بیشتری شود.

مجموعه کمدی دورهمی با ساختاری متفاوت نسبت به دیگر آثار نمایشی با آغاز نوروز 95 به‌روی آنتن شبکه نسیم رفته است.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

تذکر جدی به مهران مدیری برای دورهمی های خود

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا