مجله تفر یحی آموزشی

بالاخره رامبد جوان موفق شد و احسان علیخانی به خندوانه رفت!!! Reviewed by Momizat on . بالاخره رامبد جوان موفق شد و احسان علیخانی به خندوانه رفت!!! سال گذشته نزدیک ایام ماه مبارک رمضان، برای نیش زدن به رسانه ملی در یک بازی عجیب رسانه ای، برخی رسان بالاخره رامبد جوان موفق شد و احسان علیخانی به خندوانه رفت!!! سال گذشته نزدیک ایام ماه مبارک رمضان، برای نیش زدن به رسانه ملی در یک بازی عجیب رسانه ای، برخی رسان Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » بالاخره رامبد جوان موفق شد و احسان علیخانی به خندوانه رفت!!!

بالاخره رامبد جوان موفق شد و احسان علیخانی به خندوانه رفت!!!

محبوب کن - فیس نما

بالاخره رامبد جوان موفق شد و احسان علیخانی به خندوانه رفت!!!

سال گذشته نزدیک ایام ماه مبارک رمضان، برای نیش زدن به رسانه ملی در یک بازی عجیب رسانه ای، برخی رسانه‌ها سعی می‌کردند تداخل زمانی خندوانه را با برنامه ماه عسل، رقابت رامبد جوان با احسان علیخانی و سوژه های متنوعی را دستمایه قرار دهند، برای نقد ماه عسل .

احسان علیخانی بالاخره به خندوانه رفت!

دیشب در یک ترفند رسانه ای بسیار جالب، در حالیکه تا کمتر از چند روز دیگر برنامه ماه عسل روی آنتن می رود، احسان علیخانی به برنامه خندوانه رفت و یکی از جالب‌ترین برنامه‌های سری جدید خندوانه ضبط شد. برنامه ای که وجود علیخانی و عیار رامبد جوان موجب تفاوت آن با سایر قسمت های خندوانه شده است. این برنامه شب گذشته در استودیو اصلی خندوانه ضبط شد و  روز چهارشنبه ۱۲ خرداد از شبکه نسیم پخش می شود.

 

 

بالاخره رامبد جوان موفق شد و احسان علیخانی به خندوانه رفت!!!

۲۶۱ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا