مجله تفر یحی آموزشی

انتقام اشک های ریخته شده پای ماه عسل توسط یک خلبان از علیخانی گرفته شد Reviewed by Momizat on . انتقام اشک های ریخته شده پای ماه عسل توسط یک خلبان از علیخانی گرفته شد خاطره‌ای جذاب از یک اتفاق را تعربف کرد، خاطره ای که در هواپیما رخ داده بود. وی در این تعر انتقام اشک های ریخته شده پای ماه عسل توسط یک خلبان از علیخانی گرفته شد خاطره‌ای جذاب از یک اتفاق را تعربف کرد، خاطره ای که در هواپیما رخ داده بود. وی در این تعر Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار فرهنگی و هنری » انتقام اشک های ریخته شده پای ماه عسل توسط یک خلبان از علیخانی گرفته شد

انتقام اشک های ریخته شده پای ماه عسل توسط یک خلبان از علیخانی گرفته شد

انتقام اشک های ریخته شده پای ماه عسل توسط یک خلبان از علیخانی گرفته شد

خاطره‌ای جذاب از یک اتفاق را تعربف کرد، خاطره ای که در هواپیما رخ داده بود.

وی در این تعریف از پروازی گفت که در آن ابتدا با کسانی روبرو شد که با آن ها خصومت داشت و بعد هم دوستی قدیمی را پیدا می کند که با او هم صحبت می شود و بین حرف ها ابتدا مهمانداری از او تقاضا می کند تا به کابین خلبان برود که با جواب منفی مواجه می شود و بعد از آن همین درخواست توسط سر مهماندار می‌شود تا اینکه کار به درخواست مسئول امنیت پرواز می کشد و سرانجام او به کابین مذکور می رود.

علیخانی گفت: خلبان و کمکش بعد از احوالپرسی لحظه به لحظه همه چیز را برای من توضیح و ترجمه می کردند تا اینکه کمک خلبان فریاد زد: «نمیشه، چرخ ها باز نمیشن!» و در اینجا بود که صحبت‌ها بالا گرفت و من از ترس نه تنها نمی توانستم حرف بزنم بلکه با خجالت سرم را پایین انداخته بودم طوری که انگار تقصیر من بوده.

علیخانی: «ماه عسل» زندگی برخی مهمانانش را بهم ریخت/ انتقام سختی از من گرفتند

وی ادامه داد: من کم کم روی زمین پخش شده بودم تا اینکه خلبان برگشت و پرسید: خوب اشکت درآمد؟ من جواب دادم این حال فراتر از اشک بود و خلبان با شنیدن این جمله خندید و گفت: آهان من همین را می خواستم چون یه بار که با همسرم ماه عسل را می دیدیم اشکمان خیلی درآمد و من آن روز سوگند خوردم که یک روز اشک این آدم را در می آورم و امروز به حرفم عمل کردم.

اما بعد از این ها صحبت از فضای مجازی و فحش های موجود در صفحه های مختلف شد. احسان علیخانی در این رابطه تعجب خود را از این حجم عصبانیت مردم اظهار کرد و گفت: یکی از مشکلات ما این است که بلد نیستیم گفتگو کنیم. به همین خاطر زورمان را با الفاظ وحشتناک بیان می کنیم و این موضوع لزوم فرهنگسازی قوی را نشان می دهد.

حرف های علیخانی هم چنان ادامه داشت تا اینکه جوان با حضور شاه حسینی و داوود پشت صحنه به همراه آرش ظلی‌پور در قسمت دیگری پانتومیم بازی کردند و بعد از یک تنفس جناب خان آمد. او با چشم هایی که به تقلید از مهمان برنامه (علیخانی) با لنز سبز شده بودند آمد.

پس از این که علیخانی اعتراف کرد که از طرفداران جناب خان است، صحبت از احلام شد و احسان علیخانی اظهار کرد که من می توانم این مشکل تو را حل کنم. به همین خاطر قرار شد تا یکبار به برنامه او دعوت شوند.

وی بعد هم به یکی از برنامه هایش در ماه رمضان اشاره کرد و گفت: در ماه عسل امسال هم با حضور چند جوان که الکی سال ها است پشت این درمانده اند راجع به مخالفت های بیخودی حرف می زنیم.

در ادامه قرار شد این مجری برای شاد کردن دل چند نفر در بیرون از «خندوانه» به کسانی مثل اقوامش که باید به آن ها بیشتر توجه می کرده بیشتر سر بزند، ولی با شنیدن این موضوع از جوان که دوربین خندوانه هم می‌آید گفت که نمی خواهم این اتفاق بیفتد چون مثلا عمه من غیرقابل پخش است!

بعد هم قرار شد تا علاوه بر این تعدادی از طرفداران برنامه ماه رمضانش را به استودیو بیاورد.

به این ترتیب شبی دیگر از خندوانه با آرزوهایی برای همه ایرانیان و البته حرف های بیشمار علیخانی که بیشترشان حول محور ماه عسل می چرخید، سپری شد و به پایان رسید.

 

 

انتقام اشک های ریخته شده پای ماه عسل توسط یک خلبان از علیخانی گرفته شد

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا