مجله تفر یحی آموزشی

21 ماه حبس برای ستاره آرژانتینی(مسی) Reviewed by Momizat on . 21 ماه حبس برای ستاره آرژانتینی(مسی) لیونل مسی فوق ستاره تیم فوتبال بارسلونا از سوی دادگاهی در این شهر به اتهام فرار مالیاتی به 21 ماه حبس محکوم شد. لیونل مسی(L 21 ماه حبس برای ستاره آرژانتینی(مسی) لیونل مسی فوق ستاره تیم فوتبال بارسلونا از سوی دادگاهی در این شهر به اتهام فرار مالیاتی به 21 ماه حبس محکوم شد. لیونل مسی(L Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » 21 ماه حبس برای ستاره آرژانتینی(مسی)

21 ماه حبس برای ستاره آرژانتینی(مسی)

cnb1zmuw8aa_6ks

21 ماه حبس برای ستاره آرژانتینی(مسی)

لیونل مسی فوق ستاره تیم فوتبال بارسلونا از سوی دادگاهی در این شهر به اتهام فرار مالیاتی به 21 ماه حبس محکوم شد.

لیونل مسی(Lionel Messi) که پیش از این به اتهام پرداخت نکردن مالیات در دادگاه اسپانیا حاضر شده و به اتهامات خود پاسخ داده بود از سوی این دادگاه به 21 ماه حبس محکوم شد.

روزنامه آس گزارش داده که دادگاه بارسلونا امروز مسی و پدرش ‘خورخه اوراریو’ را به 21 ماه زندان محکوم کرده است. مسی و پدرش به خاطر فرار مالیاتی 4.1 میلیون یورویی در سال‌های 2007 و 2008 و 2009 دادگاهی شده بودند.

البته به گفته دادستانی و به نوشته بی‌بی سی، چون حکم مسی و پدرش زیر 2 سال است به زندان نخواهند رفت و باید 2 میلیون و 300 هزار یورو جریمه بپردازد. پیش از این در دادگاه، دادستان درخواست کرده بود که لیونل مسی در صورت متهم شناخته شدن به 22 ماه زندان محکوم شود اما نشریه آس ادعا کرده بود که مسی هرگز با چنین مجازاتی رو به رو نخواهد شد زیرا مرتکب جرم جنایی نشده است.

در همین رابطه لیونل مسی گفته بود: همیشه تمرکزم روی فوتبال بازی کردن بوده است. به پدرم و وکلایم درباره چنین مسائلی اعتماد داشتم. هیچوقت اطلاعی درباره این موضوعات نداشتم و تمام این امور را به وکیل و پدرم واگذار کردم. آنها بودند که درباره این چیزها تصمیم گیرنده بودند. اطلاعی درباره پرونده حق تصویر هم ندارم و امضایی که از من وجود دارد، مربوط به 18 سالگی من است که دانش زیادی درباره این موضوعات نداشتم. تنها فوتبال بازی کردم و تمرکزم روی فوتبال بازی کردن بود.

21 ماه حبس برای ستاره آرژانتینی(مسی)

منبع:سیمرغ

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا