مجله تفر یحی آموزشی

گوشی گلکسی نوت 7 هنگام شارژ ترکید / گاف بزرگ سامسونگ Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : تصاویری از یک دستگاه گلکسی نوت 7 منتشر شده است که ادعا می‎شود هنگام شارژ شدن منفجر شده است. «گل بود به سبزه هم آراسته شد». شاید این مناسب مجله اینترنتی کافه 7 : تصاویری از یک دستگاه گلکسی نوت 7 منتشر شده است که ادعا می‎شود هنگام شارژ شدن منفجر شده است. «گل بود به سبزه هم آراسته شد». شاید این مناسب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » گوشی گلکسی نوت 7 هنگام شارژ ترکید / گاف بزرگ سامسونگ

گوشی گلکسی نوت 7 هنگام شارژ ترکید / گاف بزرگ سامسونگ

مجله اینترنتی کافه 7 : تصاویری از یک دستگاه گلکسی نوت 7 منتشر شده است که ادعا می‎شود هنگام شارژ شدن منفجر شده است.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

«گل بود به سبزه هم آراسته شد». شاید این مناسب‌ترین ضرب‌المثلی است که در توصیف حال و روز Galaxy Note 7 می‌توان به کار برد.

پس از انتشار اخباری در مورد خش‌پذیر بودن بالای نمایشگر گلکسی نوت 7 و تکرار ماجرای گیر کردن S Pen، شنیدن خبر انفجار Note 7 هنگام شارژ بدترین خبری است که سامسونگ در این شرایط انتظار شنیدنش را دارد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

تصاویری که مشاهده می‌کنید یک دستگاه گلکسی نوت 7 را نشان می‌دهد که هنگام شارژ منفجر شده است. هنوز دلیل رخ دادن چنین اتفاقی مشخص نیست اما گفته می‌شود این اتفاق زمانی افتاده که از یک تبدیل microUSB به Type-C برای شارژ گوشی استفاده می‎شده است.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

به نظر نمی‌رسد این اتفاق یک مشکل فراگیر بوده باشد و احتمالا به دلیل عدم استفاده از کابل شارژ استاندارد پیش آمده است. بنابراین توصیه می‌شود برای شارژ Galaxy Note 7 و دیگر گوشی‌ها همیشه از شارژ اصلی و استانداردشان استفاده نمایید.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا