مجله تفر یحی آموزشی

گوشی نوکیا۱۰۸ جان یک مرد را نجات داد Reviewed by Momizat on . گوشی نوکیا108 جان یک مرد را نجات داد   به گزارش کافه سون گوشی های نوکیا در بین ما ایرانیان قدمت بسیاری دارد و بسیاری از ما ار گوشی نوکیا استفاده میکردیم و گوشی نوکیا108 جان یک مرد را نجات داد   به گزارش کافه سون گوشی های نوکیا در بین ما ایرانیان قدمت بسیاری دارد و بسیاری از ما ار گوشی نوکیا استفاده میکردیم و Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » گوشی نوکیا۱۰۸ جان یک مرد را نجات داد

گوشی نوکیا۱۰۸ جان یک مرد را نجات داد

محبوب کن - فیس نما
گوشی نوکیا۱۰۸ جان یک مرد را نجات داد

 

به گزارش کافه سون گوشی های نوکیا در بین ما ایرانیان قدمت بسیاری دارد و بسیاری از ما ار گوشی نوکیا استفاده میکردیم و خاطرات کوچکی هم با اون داریم اما نوکیا به دنیا ثابت کرده که هم نشکن و فنا ناپذیر است و در همین حین جالب است بدانید که هفته گذشته یک دستگاه گوشی گوشی نوکیا ۱۰۸ سخت‌ترین تست مقاومت را انجام داد و مورد اصابت اتفاقی گلوله قرار گرفت!

 

108

 

این تصاویر را پیتر اسکیلمن، از کارمندان شرکت مایکروسافت در صفحه رسمی و شخصی توییتر خود منتشر کرده است. این فرد جزو تیمی است که بر روی طراحی و تولید گوشی‌های هوشمند کار می‌کنند. همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، گلوله به گوشی نوکیا ۱۰۸ اصابت کرده است، اما نتوانسته از میان آن عبور کند. گوشی نوکیا ۱۰۸ به طور کامل تخریب شده و دیگر امکان استفاده کردن از آن وجود نخواهد داشت اما خوشبختانه توانسته است جان کاربر خود را از مرگ نجات دهد.

 

البته جالب است بدانید که هم اکنون بعضی از گوشی‌های هوشمند نسل جدید در حال آسیب رساندن به کاربران خود هستند. اما در سمت دیگر ماجرا بعضی دیگر جان کاربران خود را نجات می‌دهند.در هر صورت این موضوع نشان از کیفیت ساخت بسیار بالای گوشی‌های شرکت نوکیا دارد. همان‌طور که در تصویر بالا شاهد هستید، گلوله نتوانسته است از نمایشگر گوشی نوکیا ۱۰۸ عبور کند. بر اساس اطلاعاتی که در این توییت منتشر شده بود، گوشی نوکیا ۱۰۸ توانسته است جان یک مرد افغان را از اصابت گلوله نجات دهد.

 

108-2

 

و در آخر اینکه آیا شما هنوز به گوشی‌های نوستالژیک نوکیا وفادار هستید و از آنها استفاده می‌کنید؟

 

گوشی نوکیا۱۰۸ جان یک مرد را نجات داد

۱۰۸ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا