مجله تفر یحی آموزشی

گوشی نوکیا108 جان یک مرد را نجات داد Reviewed by Momizat on . گوشی نوکیا108 جان یک مرد را نجات داد   به گزارش کافه سون گوشی های نوکیا در بین ما ایرانیان قدمت بسیاری دارد و بسیاری از ما ار گوشی نوکیا استفاده میکردیم و گوشی نوکیا108 جان یک مرد را نجات داد   به گزارش کافه سون گوشی های نوکیا در بین ما ایرانیان قدمت بسیاری دارد و بسیاری از ما ار گوشی نوکیا استفاده میکردیم و Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » گوشی نوکیا108 جان یک مرد را نجات داد

گوشی نوکیا108 جان یک مرد را نجات داد

گوشی نوکیا108 جان یک مرد را نجات داد

 

به گزارش کافه سون گوشی های نوکیا در بین ما ایرانیان قدمت بسیاری دارد و بسیاری از ما ار گوشی نوکیا استفاده میکردیم و خاطرات کوچکی هم با اون داریم اما نوکیا به دنیا ثابت کرده که هم نشکن و فنا ناپذیر است و در همین حین جالب است بدانید که هفته گذشته یک دستگاه گوشی گوشی نوکیا 108 سخت‌ترین تست مقاومت را انجام داد و مورد اصابت اتفاقی گلوله قرار گرفت!

 

108

 

این تصاویر را پیتر اسکیلمن، از کارمندان شرکت مایکروسافت در صفحه رسمی و شخصی توییتر خود منتشر کرده است. این فرد جزو تیمی است که بر روی طراحی و تولید گوشی‌های هوشمند کار می‌کنند. همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، گلوله به گوشی نوکیا 108 اصابت کرده است، اما نتوانسته از میان آن عبور کند. گوشی نوکیا 108 به طور کامل تخریب شده و دیگر امکان استفاده کردن از آن وجود نخواهد داشت اما خوشبختانه توانسته است جان کاربر خود را از مرگ نجات دهد.

 

البته جالب است بدانید که هم اکنون بعضی از گوشی‌های هوشمند نسل جدید در حال آسیب رساندن به کاربران خود هستند. اما در سمت دیگر ماجرا بعضی دیگر جان کاربران خود را نجات می‌دهند.در هر صورت این موضوع نشان از کیفیت ساخت بسیار بالای گوشی‌های شرکت نوکیا دارد. همان‌طور که در تصویر بالا شاهد هستید، گلوله نتوانسته است از نمایشگر گوشی نوکیا 108 عبور کند. بر اساس اطلاعاتی که در این توییت منتشر شده بود، گوشی نوکیا 108 توانسته است جان یک مرد افغان را از اصابت گلوله نجات دهد.

 

108-2

 

و در آخر اینکه آیا شما هنوز به گوشی‌های نوستالژیک نوکیا وفادار هستید و از آنها استفاده می‌کنید؟

 

گوشی نوکیا108 جان یک مرد را نجات داد

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا