اخبار, اخبار علمی و آموزشی

گوشی شیائومی با صفحه نمایش خاص + عکس

گوشی شیائومی با صفحه نمایش خاص + عکس

به گزارش کافه سون به تازگی تصویری از یک صفحه نمایش تاشو به بیرون درز پیدا کرده که بر روی آن سیستم عامل اندروید و رابط کاربری شیائومی اجرا شده است. با این حال از آن جا که هیچ سخت افزاری در زیر این صفحه قرار ندارد، به اعتقاد برخی از کارشناسان این تصاویر تنها می‌توانند خیالی باشند. در هر صورت قضاوت را به شما می‌سپاریم.

goshi

رویاهایی که هر شرکتی آن را در سر دارد ساخت گوشی‌هایی با صفحه نمایش تاشو است. از سالیانی قبل تا به حال ما رویای داشتن یک گوشی هوشمند، تبلت و یا هر گجت موبایلی دیگری را در ذهن خود داشته‌ایم که به راحتی و بدون آن که بشکند، خم شده و در جیب ما قرار بگیرد.

جالب است بدانیم که خیلی ها حتی فکره این مدل از گوشی ها را نمیکردند اما امروز میتوان رشد تکنولوژی را دید!

مقایسه

سامسونگ نیز با گلکسی اس 7 اج و نوت 7 صفحه لبه خمیده‌ای را ارائه می‌دهد اما اگر بخواهیم آن را با ذهنیتی که از صفحه نمایش تاشو داریم مقایسه کنیم، آن چیزی نیست که ما را از نظر تکنیکی یاد صفحه خم شونده بیاندازد. اصلی‌ترین گوشی که ما از هر نظر نزدیک به رویای خود تا به حال دیده‌ایم، هندست ال جی جی فلکس (LG G Flex) حاوی یک صفحه نمایش تاشو باشد؛ اما هر دو مدل جی فلکس و جی فلکس 2 دارای ایرادات زیادی هستند که آن‌ها را از درجه‌ی خوب بودن به پایین می‌کشد

gppshi2

گوشی های چینی :

 

در یک خبر جدید آمده است که تولیدکننده گوشی‌های هوشمند چینی، کمپانی شیائومی مشغول دست و پنجه نرم کردن با یک صفحه نمایش تاشو است که به نظر می‌رسد مربوط به یک گوشی هوشمند می‌شود. دو رندر از این صفحه به بیرون درز کرده است و همانطور که می‌بینید تصویر زیر نشانگر اجرای اندروید و رابط کاربری اختصاصی شیائومی بر روی این صفحه نمایش تاشو است

 

معلق بودن ! :

 

به هر حال هیچ سیلیکونی را زیر این صفحه نمی‌بینیم و به نوعی بر روی هوا معلق است؛ بنابراین این می‌تواند یک صفحه نمایش مستقل باشد و یا چیز دیگری خواهد بود که هنوز مشخص نیست. ولی اگر چنین چیزی به حقیقت بپیوندد، باید بگوییم که شیائومی موفق به تولید صفحه نمایشی شده که شما می‌توانید به هر طرفی که خواستید آن را خم کنید.

 

goshi3

مطالب مرتبط

admin

Leave a Reply