مجله تفر یحی آموزشی

گری کاسپاروف در راه ایران Reviewed by Momizat on . گری کاسپاروف در راه ایران رقابت‌های شطرنج قهرمانی مدارس آسیا از اواخر تیر ماه به میزبانی ایران برگزار خواهد شد که تاکنون شطرنج بازان زیادی برای شرکت در این مساب گری کاسپاروف در راه ایران رقابت‌های شطرنج قهرمانی مدارس آسیا از اواخر تیر ماه به میزبانی ایران برگزار خواهد شد که تاکنون شطرنج بازان زیادی برای شرکت در این مساب Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » گری کاسپاروف در راه ایران

گری کاسپاروف در راه ایران

kasp-anand (8)

گری کاسپاروف در راه ایران

رقابت‌های شطرنج قهرمانی مدارس آسیا از اواخر تیر ماه به میزبانی ایران برگزار خواهد شد که تاکنون شطرنج بازان زیادی برای شرکت در این مسابقات ثبت نام کرده اند. قهرمانان این مسابقات نیز به رقابت های قهرمانی شطرنج مدارس جهان در روسیه خواهند رفت.

فدراسیون شطرنج ایران برای مراسم افتتاحیه این رقابت ها از ‘ایلیوم‌ژینوف’ رئیس فدراسیون جهانی و گری کاسپاروف(Garry Kasparov) قهرمان بنام این رشته دعوت به عمل آورده است که هر دو آنها این دعوت را پذیرفته و در مراسم افتتاحیه حضور پیدا می کنند.

ایلیوم‌ژینوف که از سیاستمداران کشور روسیه است نزدیک به ۲۰ سال است که ریاست فدراسیون جهانی شطرنج (فیده) را برعهده دارد. گری کاسپاروف روس نیز سال های سال قهرمان جهان بوده است و از او به عنوان مطرح ترین شطرنج باز در تاریخ این رشته یاد می کنند.

گری کاسپاروف در راه ایران

منبع:سیمرغ

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا