مجله تفر یحی آموزشی

گروهک تروریستی انصارالفرقان در خاش دستگیر شد Reviewed by Momizat on . گروهک تروریستی انصارالفرقان در خاش دستگیر شد به گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان،اززاهدان،؛محمد مرزیه صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در گروهک تروریستی انصارالفرقان در خاش دستگیر شد به گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان،اززاهدان،؛محمد مرزیه صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » گروهک تروریستی انصارالفرقان در خاش دستگیر شد

گروهک تروریستی انصارالفرقان در خاش دستگیر شد

download (12)

گروهک تروریستی انصارالفرقان در خاش دستگیر شد

به گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان،اززاهدان،؛محمد مرزیه صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در دادسرای عمومی و انقلاب زاهدان افزود: در حادثه درگیری نیروی انتظامی با اعضای یک گروهک تروریستی چند نفر به هلاکت رسیدند و با زنده ماندن یک نفر از اعضای گروهک تروریستی و اعترافات وی مشخص شد که این فرد یکی از اعضای گروهک تروریستی انصارالفرقان بوده است.

وی با اشاره به پرونده فساد اقتصادی گمرک چابهار افزود: پرونده گمرک چابهار بسیار قطور و حجیم و در کل 30 جلد است و متهم اصلی مدیرکل وقت گمرک چابهار به اتهام ارتشا، اختلاس و قاچاق خودرو بازداشت است و بخشی از این پرونده به دادگاه اصل 49 ارسال شده است، بخشی دیگر از پرونده نیز در شعبه 101 دادگاه جزایی زاهدان در دست بررسی است.

 دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: این پرونده یکی از افتخارات نیروی انتظامی است که دقیق بررسی کردند و لازم است که از فرمانده انتظامی وقت تشکر کنیم که در این پرونده بزرگ وارد شده و توانستند این شبکه بزرگ فساد اقتصادی را منهدم کنند.

وی ادامه داد: با فساد اقتصادی نسبت به هرکس در هر جایگاهی بدون اغماض برخورد می‌شود و امروز این وظیفه بر عهده دستگاه قضایی است که در این زمینه برخورد با عناصر کلیدی در اولویت قرار دارد.

گروهک تروریستی انصارالفرقان در خاش دستگیر شد

منبع:yjc.ir

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا