مجله تفر یحی آموزشی

کودک 7 ساله ای که به خاطر مسلمان بودن مورد آزار قرار گرفت +تصاویر Reviewed by Momizat on . کودک 7 ساله ای که به خاطر مسلمان بودن مورد آزار قرار گرفت +تصاویر به گزارش کافه سون و به نقل از باشگاه خبرنگاران سن عثمانی پدر عبدالعزیز7 ساله با قرار دادن عکس کودک 7 ساله ای که به خاطر مسلمان بودن مورد آزار قرار گرفت +تصاویر به گزارش کافه سون و به نقل از باشگاه خبرنگاران سن عثمانی پدر عبدالعزیز7 ساله با قرار دادن عکس Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » کودک 7 ساله ای که به خاطر مسلمان بودن مورد آزار قرار گرفت +تصاویر

کودک 7 ساله ای که به خاطر مسلمان بودن مورد آزار قرار گرفت +تصاویر

کودک 7 ساله ای که به خاطر مسلمان بودن مورد آزار قرار گرفت +تصاویر

به گزارش کافه سون و به نقل از باشگاه خبرنگاران سن عثمانی پدر عبدالعزیز7 ساله با قرار دادن عکس فرزندش در فیسبوک، از آزار و اذیت کودکش توسط پنج همکلاسی خود در سرویس مدرسه خبر داد.

5284390_280

وی عنوان کرد که همکلاسی های پسر من وقتی می خواستند به زور فرزندم را مجبور به خوردن خوراکی های خود کنند، با مقاومت او روبرو می شوند، پسرم به آنها می گوید که من فقط مجاز به خوردن خوراکی های حلال هستم. پس از گفتن این جمله ناگهان آنها بر سر کودک من ریخته و او را  مورد ضرب و شتم قرار می دهند.

وی عنوان می کند که رواج اینگونه رفتارهای اسلام هراسانه در بین کودکلان شش یا هفت ساله بسیار تاسف بار است، کودک من دچار تنش و اظطراب زیادی شده و آسیب روانی به او وارد شده است.

گفتنی است؛ پدر این کودک، حسن عثمان دانشمند پاکستانی است که از سال 2004 برای اولین بار به همراه خانواده خود برای انجام تحقیقات به ایالت متحده سفر کرده بود. وی می گوید تا کنون این هجمه از خشونت علیه مسلمانان را ندیده و با ادامه این روند به احتمال زیاد بعد از انتخابات به کشور خود مهاجرت خواهد کرد.

2-2

 

Thanks Barb for giving us your afternoon. I just wish you could have joined us in the winery.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا