مجله تفر یحی آموزشی

کشور فرانسه از یورو ۲۰۱۶ درآمد میلیاردی کسب کرد! Reviewed by Momizat on . کشور فرانسه از یورو 2016 درآمد میلیاردی کسب کرد! اتحادیه فوتبال اروپا درآمد میزبانی رقابت های یورو برای فرانسه را یک میلیارد و 390 میلیون یورو اعلام کرد که از ا کشور فرانسه از یورو 2016 درآمد میلیاردی کسب کرد! اتحادیه فوتبال اروپا درآمد میزبانی رقابت های یورو برای فرانسه را یک میلیارد و 390 میلیون یورو اعلام کرد که از ا Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » کشور فرانسه از یورو ۲۰۱۶ درآمد میلیاردی کسب کرد!

کشور فرانسه از یورو ۲۰۱۶ درآمد میلیاردی کسب کرد!

محبوب کن - فیس نما

93398106

کشور فرانسه از یورو ۲۰۱۶ درآمد میلیاردی کسب کرد!

اتحادیه فوتبال اروپا درآمد میزبانی رقابت های یورو برای فرانسه را یک میلیارد و ۳۹۰ میلیون یورو اعلام کرد که از این رقم ۲۰۰ میلیون آن مالیات خواهد بود.

یورو ۲۰۱۶ در آستانه تمام شدن است و با دیدار فرانسه برابر پرتغال در فینال، پرونده این رقابت ها بسته خواهد شد. اتحادیه فوتبال اروپا اعلام کرد پیش بینی می شود حدود ۳۵۰ میلیون نفر دیدار فینال یورو را نگاه کنند. یوفا همچنین اعلام کرد درآمد این رقابت‌ها، یک میلیارد و ۳۹۰ میلیون یورو بوده که این رقم نسبت به دور قبل ۳۴ درصد افزایش یافته است.

این افزایش درآمد به خاطر زیاد شدن تعداد تیم های شرکت کننده از ۱۶ تیم به ۲۴ تیم بوده است. میزبانی این رقابت ها توسط فرانسه باعث شد تا این کشور نفس راحتی از نظر اقتصادی بکشد و حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون یورو پول به اقتصاد این کشور تزریق شود.

کشور فرانسه از یورو ۲۰۱۶ درآمد میلیاردی کسب کرد!

منبع:سیمرغ

۱۴۵ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا