مجله تفر یحی آموزشی

کشتن نوه داعشی بدست پدر بزرگ Reviewed by Momizat on . کشتن نوه داعشی بدست پدر بزرگ یک پیرمرد عراقی در شهر شرقاط نوه داعشی خود را به علت آسیب رساندن به مادرش، به ضرب گلوله به قتل رساند. به گزارش گروه بین‌الملل باشگا کشتن نوه داعشی بدست پدر بزرگ یک پیرمرد عراقی در شهر شرقاط نوه داعشی خود را به علت آسیب رساندن به مادرش، به ضرب گلوله به قتل رساند. به گزارش گروه بین‌الملل باشگا Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » کشتن نوه داعشی بدست پدر بزرگ

کشتن نوه داعشی بدست پدر بزرگ

daesh

کشتن نوه داعشی بدست پدر بزرگ

یک پیرمرد عراقی در شهر شرقاط نوه داعشی خود را به علت آسیب رساندن به مادرش، به ضرب گلوله به قتل رساند.
به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری شبکۀ العالم، یک جوان 18 ساله در شهر شرقاط استان صلاح الدین که مادرش را به علت ناسزا گفتن به ابوبکر بغدادی، سرکرده داعش، به شدت مجروح کرده بود، به ضرب گلوله پدربزرگ مادریش کشته شد.

“جبار المعموری” یکی از فرماندهان بسیج مردمی عراق روز یکشنبه به شبکه السومریه گفت: علت ناسزا گفتن مادر به بغدادی، جرایم و جنایات شنیع داعش در شهر شرقاط بود.
معموری درباره تلاش مذبوحانه داعش برای شستشوی مغزی کودکان و جوانان استان صلاح الدین هشدار داد و افزود: داعش در مناطق تحت تصرف خود در استان صلاح الدین به جذب نوجوانان و جوانان و شستشوی مغزی آنها می پردازد تا اهداف خود را به دست آنان اجرایی کند.
معموری اعلام کرد: پیرمردی که نوۀ داعشی خود را کشته بود، توانست با اعضای خانواده اش از شهر شرقاط فرار کند.
شهر شرقاط در شمال استان صلاح الدین از ژوئن 2014 تاکنون تحت سیطره داعش است، و یکی از مهمترین پایگاه های این گروه تروریستی و تکفیری محسوب می شود.
کشتن نوه داعشی بدست پدر بزرگ
منبع:yjc.ir

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا