مجله تفر یحی آموزشی

کسانی که به رئیس جمهور در روز قدس توهین کردند دستگیر شدند Reviewed by Momizat on . کسانی که به رئیس جمهور در روز قدس توهین کردند دستگیر شدند به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : معاون امنیتی استان تهران از شناسایی توهین‎کنندگان به رئیس‎جمهور در راه کسانی که به رئیس جمهور در روز قدس توهین کردند دستگیر شدند به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : معاون امنیتی استان تهران از شناسایی توهین‎کنندگان به رئیس‎جمهور در راه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » کسانی که به رئیس جمهور در روز قدس توهین کردند دستگیر شدند

کسانی که به رئیس جمهور در روز قدس توهین کردند دستگیر شدند

کسانی که به رئیس جمهور در روز قدس توهین کردند دستگیر شدند

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : معاون امنیتی استان تهران از شناسایی توهین‎کنندگان به رئیس‎جمهور در راهپیمایی روز قدس خبر داد.کسانی که به رئیس جمهور در روز قدس توهین کردند دستگیر شدند

کسانی-که-به-رئیس-جمهور-در-روز-قدس-توهین

کسانی که به رئیس جمهور در روز قدس توهین کردند دستگیر شدند

محسن نسج همدانی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران در گفت وگو با خبر فوری درپاسخ به سوالی پیرامون شناسایی افرادی که در راهپیمایی روز قدس به رئیس‎جمهور توهین کردند اظهارکرد: در حال حاضر اقدامات لازم برای شناسایی این افراد از سوی نیروی انتظامی آغاز شده و ما به نتایج خوبی در این راستا دست پیدا کردیم.

وی افزود: براساس اقدامات اولیه که از سوی معاونت امنیتی وزارت کشور، معاونت امنیتی استان تهران و نیروی انتظامی صورت گرفته شده است توهین‎کنندگان به رئیس‎جمهور به صورت کلی شناسایی شدند و بررسی‎های اولیه در این راستا شروع شده است.

معاون امنیتی استان تهران خاطرنشان کرد: بدون شک در جهت رسیدگی به اتهامات این افراد در ابتدا اقدامات اولیه چون جمع‎آوری اطلاعات و مستندسازی‌‏های لازم صورت گیرد تا نتایج نهایی اعلام شود.

همدانی با بیان اینکه تعداد افراد توهین کننده به رئیس‎جمهور در مجموع بیش از ۲۰ نفر نبودند تصریح کرد: بدون شک بعد از اتمام کار کمیته‎های حقیقت‎یابی و مستندسازی مربوط به این ماجرا و شناسایی کامل افراد پرونده این افراد در صورت صلاحدید به دستگاه قضایی ارسال می‎شود.

وی خاطرنشان کرد: البته این امکان نیز وجود دارد که پس از بررسی و شناسایی افراد خاطی ضرورتی برای ارجاع پرونده آنها به دستگاه قضایی نباشد که در این خصوص دستگاه‎های مسئول تصمیم‎گیر خواهند کرد.

معاون امنیتی استان تهران تاکید کرد: هدف ما این است که در جهت اصلاح افرادی که اینگونه اقدامات را انجام می‏‌دهند واردعمل شویم تا دیگر شاهد اینگونه اقدامات که خلاف رویه قانونی است نباشیم.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا