مجله تفر یحی آموزشی

پیوستن بازیکن جدید رئال مادرید(سرخیو دیاز) Reviewed by Momizat on . پیوستن بازیکن جدید رئال مادرید(سرخیو دیاز) سرخیو آگوئرو جدید فوتبال آمریکای جنوبی با رئال مادرید به توافق نهایی رسید و رسما با این تیم قرارداد امضا کرد. 'سرخیو پیوستن بازیکن جدید رئال مادرید(سرخیو دیاز) سرخیو آگوئرو جدید فوتبال آمریکای جنوبی با رئال مادرید به توافق نهایی رسید و رسما با این تیم قرارداد امضا کرد. 'سرخیو Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » پیوستن بازیکن جدید رئال مادرید(سرخیو دیاز)

پیوستن بازیکن جدید رئال مادرید(سرخیو دیاز)

محبوب کن - فیس نما

sergio-diaz-cerro-porteno-cado-360x330

پیوستن بازیکن جدید رئال مادرید(سرخیو دیاز)

سرخیو آگوئرو جدید فوتبال آمریکای جنوبی با رئال مادرید به توافق نهایی رسید و رسما با این تیم قرارداد امضا کرد.

‘سرخیو دیاز’ بازیکن ۱۸ سال پاراگوئه ای است که لقب آگوئرو(Sergio Agüero) جدید آمریکای جنوبی را به او داده‌اند و آینده درخشانی برای این بازیکن جوان پیش بینی می‌شود. روزنامه لاناسیون پاراگوئه از توافق نهایی این بازیکن ۱۸ ساله با رئال مادرید(Real Madrid) خبر داد و تاکید کرد که او با رقم ۵ میلیون یورو و با قراردادی ۵ ساله راهی رئال شد.

قرار است که این بازیکن در تیم کاستیا بازی کند تا بعد از کسب تجربه راهی تیم نخست رئال شود. کهکشانی‌ها از دو سال پیش تاکنون به دنبال جذب دیاز هستند. علاوه بر رئال، لیورپول(Liverpool) و رم(A.S. Roma) هم به دنبال این بازیکن جوان بودند اما در نهایت این رئال بود که توانست او را جذب کند.

پیوستن بازیکن جدید رئال مادرید(سرخیو دیاز)

منبع:سیمرغ

 

۲۳۲ total views, 2 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا