مجله تفر یحی آموزشی

پیرمرد بستنی فروشی که ۲ روزه ۱۱۵ هزار دلار کاسب شد Reviewed by Momizat on . مجله خبری کافه 7 : جوئل کارونتس ماکیاس شخصی است که بعد از دیدن یک پیرمرد بستنی فروش، با کمک دوست خود یک کمپین اینترنتی راه انداخت تا برای این پیرمرد پول جمع کند مجله خبری کافه 7 : جوئل کارونتس ماکیاس شخصی است که بعد از دیدن یک پیرمرد بستنی فروش، با کمک دوست خود یک کمپین اینترنتی راه انداخت تا برای این پیرمرد پول جمع کند Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » پیرمرد بستنی فروشی که ۲ روزه ۱۱۵ هزار دلار کاسب شد

پیرمرد بستنی فروشی که ۲ روزه ۱۱۵ هزار دلار کاسب شد

محبوب کن - فیس نما

مجله خبری کافه ۷ : جوئل کارونتس ماکیاس شخصی است که بعد از دیدن یک پیرمرد بستنی فروش، با کمک دوست خود یک کمپین اینترنتی راه انداخت تا برای این پیرمرد پول جمع کند.
فیدنسیو سانچز پیرمردی اهل شیکاگو است که به مدت سال‌ها پالت می‌فروخت و روزی ۵۰ تا ۶۰ دلار درآمد داشت اما به دلیل هزینه‌های زیاد زندگی و از دست دادن دخترش دیگر نمی‌توانست هزینه‌های زندگی را بدهد و مجبور شده بود که بستنی فروشی کند.

androidonlinenewsimage-aspx
ماکیاس با دیدن این صحنه که سانچز ۸۹ ساله به سختی و با قامت خمیده گاری بستنی را هل می‌دهد و بستنی می‌فروشد دل‌آزرده شد و با راه انداختن کمپین اینترنتی قصد کمک به این پیرمرد را داشت.
خود ماکیاس در ابتدا که این کمپین را راه انداخته بود، تصور می‌کرد که این کمپین برای سانچز فقط ۳ یا ۴ هزار دلار جور کند اما بعد از دو روز و در روز یکشنبه مشخص شد که این پیرمرد حالا صاحب ۱۱۵ هزار دلار شده است.

۱۰۹ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا