مجله تفر یحی آموزشی

پیدا شدن جسد یک شخص سیاه پوست بین چرخ های هواپیما Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : کارکنان فرودگاه جده عربستان، در محفظۀ چرخ‌های یک هواپیما جسد فردی سیاه‌پوست را پیدا کردند. یک هواپیمای خطوط عربستانی «ناس» با شماره پرواز مجله اینترنتی کافه 7 : کارکنان فرودگاه جده عربستان، در محفظۀ چرخ‌های یک هواپیما جسد فردی سیاه‌پوست را پیدا کردند. یک هواپیمای خطوط عربستانی «ناس» با شماره پرواز Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » پیدا شدن جسد یک شخص سیاه پوست بین چرخ های هواپیما

پیدا شدن جسد یک شخص سیاه پوست بین چرخ های هواپیما

مجله اینترنتی کافه 7 : کارکنان فرودگاه جده عربستان، در محفظۀ چرخ‌های یک هواپیما جسد فردی سیاه‌پوست را پیدا کردند.

راز یک جسد در محفظه چرخ هواپیما

یک هواپیمای خطوط عربستانی «ناس» با شماره پرواز 7207، پس از انتقال شماری از حجاج نیجریه به فرودگاه جده بازگشت و کارکنان فرودگاه هنگام بازرسی های معمول و آماده سازی هواپیما برای پرواز بعدی، جسد بی‌جان مردی سیاه پوست را در محفظه چرخ های هواپیما پیدا کردند.

فرودگاه جده بزرگترین فرودگاه عربستان است که سالانه میلیون‌ها تن از حجاج و عمره‌گذاران از طریق آن وارد عربستان می شوند و هر از چندی، اخباری درباره مشکلات امنیتی، اجرایی و فنی ناشی از اهمال و بی‌توجهی کارکنان و مسؤولان این فرودگاه، خبرساز می‌شود. برخورد خشن و نامناسب کارکنان و نیروهای امنیتی فرودگاه جده از علل نارضایتی اغلب حجاج و افرادی است که از این فرودگاه وارد خاک عربستان می شوند.

تا کنون گزارشی درباره هویت و ملیت متوفی و علت مرگ وی منتشر نشده است

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا