مجله تفر یحی آموزشی

پلیس با به آغوش کشیدن عامل انتحاری جان ده ها نفر را نجات داد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7: یک پلیس شجاع عراقی با در آغوش کشیدن تروریستی که قصد داشت خود را در حسینیه ای در شرق بعقوبه منفجر کند، جان ده ها نفر را نجات داد. سخنگوی پل مجله اینترنتی کافه 7: یک پلیس شجاع عراقی با در آغوش کشیدن تروریستی که قصد داشت خود را در حسینیه ای در شرق بعقوبه منفجر کند، جان ده ها نفر را نجات داد. سخنگوی پل Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » پلیس با به آغوش کشیدن عامل انتحاری جان ده ها نفر را نجات داد

پلیس با به آغوش کشیدن عامل انتحاری جان ده ها نفر را نجات داد

مجله اینترنتی کافه 7: یک پلیس شجاع عراقی با در آغوش کشیدن تروریستی که قصد داشت خود را در حسینیه ای در شرق بعقوبه منفجر کند، جان ده ها نفر را نجات داد.

سخنگوی پلیس دیاله امروز جمعه اعلام کرد: یک پلیس شجاع عراقی در منطقه مندلی (90 کیلومتری شرق بعقوبه) که مأمور حراست از حسینیه ای در این منطقه بود، یک تنه در برابر هجوم یک تروریست انتحاری ایستاد و بر اثر انفجار، به شهادت رسید، اما از جان باختن ده ها نفر که در حسینیه بودند، جلوگیری کرد.

پلیس عراق


به گفته وی، یک کودک که در نزدیکی محل انفجار حضور داشت نیز جان باخت.
در سال های گذشته ده ها مسجد و حسینیه در مناطق مختلف عراق از جمله استان دیاله، مورد هجوم انتحاری تروریست ها قرار گرفته و ده ها نمازگزار به شهادت رسیده اند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا