مجله تفر یحی آموزشی

پرونده استخر پارتی اصفهان در چه مرحله ای است ؟ Reviewed by Momizat on . پرونده استخر پارتی اصفهان در چه مرحله ای است ؟ به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : دادستان عمومی و انقلاب اصفهان از دستگیری عاملان اصلی پرونده اختلاط دختران و پسران پرونده استخر پارتی اصفهان در چه مرحله ای است ؟ به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : دادستان عمومی و انقلاب اصفهان از دستگیری عاملان اصلی پرونده اختلاط دختران و پسران Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » پرونده استخر پارتی اصفهان در چه مرحله ای است ؟

پرونده استخر پارتی اصفهان در چه مرحله ای است ؟

پرونده استخر پارتی اصفهان در چه مرحله ای است ؟

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : دادستان عمومی و انقلاب اصفهان از دستگیری عاملان اصلی پرونده اختلاط دختران و پسران در یکی از ویلاهای اطراف اصفهان خبر داد.پرونده استخر پارتی اصفهان در چه مرحله ای است ؟

 پرونده-استخر-پارتی-اصفهان-در-چه-مرحله-ا

پرونده استخر پارتی اصفهان در چه مرحله ای است ؟

به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، حسن رحیمی دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: در پی بازداشت تعداد ۶۴ نفر دختر و پسر که به بهانه برگزاری جشن، اقدام به انجام رقص و پایکوبی به صورت مختلط در یکی از ویلاهای اطراف اصفهان کرده بودند، شناسایی و تعقیب عاملان اصلی این تجمع غیر مجاز در دستور کار دادسرای عمومی و انقلاب اصفهان قرار گرفت و در کمترین زمان عاملان و متهمان اصلی این پرونده دستگیر و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان Prison شدند.

وی افزود: دستگاه قضایی استان با هر گونه اقدام که عفت عمومی را جریحه دار کرده و باعث ترویج و اشاعه فساد و فحشا در جامعه شود، برخورد و عاملان آن را مجازات قانونی خواهد کرد.

رحیمی در پایان به جوانان و خانواده‌ها توصیه کرد: با دقت و نظارت عالیه و کافی مراقب اقدامات مجرمانه برخی افراد متخلف در قالب فراخوان‌های غیر قانونی که عواقب جبران ناپذیر به دنبال خواهد داشت، باشند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا