مجله تفر یحی آموزشی

پدری که قصد فروش سه قلوهایش را داشت ناکام ماند Reviewed by Momizat on . پدری که قصد فروش سه قلوهایش را داشت ناکام ماند هفته پیش در یکی از بیمارستانهای اراک سه دختر سه قلو به دنیا آمدند. مادر این سه قلوها مژگان نام دارد که با مردی که پدری که قصد فروش سه قلوهایش را داشت ناکام ماند هفته پیش در یکی از بیمارستانهای اراک سه دختر سه قلو به دنیا آمدند. مادر این سه قلوها مژگان نام دارد که با مردی که Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » پدری که قصد فروش سه قلوهایش را داشت ناکام ماند

پدری که قصد فروش سه قلوهایش را داشت ناکام ماند

پدری که قصد فروش سه قلوهایش را داشت ناکام ماند

123

هفته پیش در یکی از بیمارستانهای اراک سه دختر سه قلو به دنیا آمدند. مادر این سه قلوها مژگان نام دارد که با مردی که دو سال تز خود بزرگتر از چند سال پیش در یکی از روستاهای اراک ازدواج کردند . آنها در یکی از روستاهای اطراف شازند استان مرکزی زندگی می‌کردند. آنها بعد از سه سال، هفته گذشته صاحب سه دختر سه‌قلو شدند.

پدر خانواده کارمناسبی نداشت و قادر به تامین هزینه نگهداری از بچه‌ها نبود. او چند روز پیش در پی آشنایی با زنی که کارمند بازنشسته اداره‌ای بود، به پیشنهاد وی و برای خلاصی از این شرایط تصمیم به فروش بچه‌ها گرفت. قرار شد ابتدا هریک از سه‌قلوها را در تهران به مبلغ 40 میلیون تومان بفروشد و وقتی که مشتری مناسبی پیدا نکرد، می‌خواست هرکدام را 20 میلیون تومان بفروشد که ناکام ماند.

فاطمه یزدان‌پور، مددکار اجتماعی یک موسسه خیریه در این‌باره گفت: یک هفته پیش سه‌قلوها در یکی از بیمارستان‌های اراک به دنیا آمدند.

بچه‌ها 40 روز زودتر به دنیا آمده بودند که در دستگاه نگهداری شدند. این زن به دلیل نپرداختن هزینه بیمارستان به موسسه خیریه معرفی شد. در جریان گفت‌وگو با او متوجه شدیم شوهرش قصد فروش بچه‌ها را دارد. برای جلوگیری از فروش بچه‌ها به دادستانی شهر اراک گزارش دادیم که با توجه به عدم صلاحیت نگهداری خانواده از بچه‌ها، سرپرستی سه‌قلوها به سازمان بهزیستی واگذار شد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا