مجله تفر یحی آموزشی

وقتی جمله معروف ظریف در فیلم شاخ کرگردن ممیزی ایجاد می کند Reviewed by Momizat on . وقتی جمله معروف ظریف در فیلم شاخ کرگردن ممیزی ایجاد می کند به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : محسن محسنی نسب از ممیزی که به فیلم «شاخ کرگدن» وارد شد سخن گفت.وقتی ج وقتی جمله معروف ظریف در فیلم شاخ کرگردن ممیزی ایجاد می کند به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : محسن محسنی نسب از ممیزی که به فیلم «شاخ کرگدن» وارد شد سخن گفت.وقتی ج Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » وقتی جمله معروف ظریف در فیلم شاخ کرگردن ممیزی ایجاد می کند

وقتی جمله معروف ظریف در فیلم شاخ کرگردن ممیزی ایجاد می کند

وقتی جمله معروف ظریف در فیلم شاخ کرگردن ممیزی ایجاد می کند

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : محسن محسنی نسب از ممیزی که به فیلم «شاخ کرگدن» وارد شد سخن گفت.وقتی جمله معروف ظریف در فیلم شاخ کرگردن ممیزی ایجاد می کند

وقتی-جمله-معروف-ظریف-در-فیلم-شاخ-کرگردنوقتی جمله معروف ظریف در فیلم شاخ کرگردن ممیزی ایجاد می کند

این کارگردان سینما در خصوص اکران فیلم سینمایی «شاخ کرگدن» گفت:شورای صدور پروانه نمایش این فیلم را دیده و به آن ایرادی قابل تامل وارد کرده است، در سکانسی از فیلم روزنامه‌ای را نشان می‌دهیم که جمله دکتر ظریف«هرگز یک ایرانی را تهدید نکنید» در آن حک شده که این شورا می‌گوید این جمله باید حذف شود اتفاقی که واقعا حیرت‌انگیز است.

وی افزود: نمی‌دانم چطور وزارت ارشاد و این شورا با مسائل غیراخلاقی برخی فیلم‌ها مشکلی ندارند و مجوز نمایش می‌دهند اما با یک جمله مشکل پیدا کرده‌اند؟!

وقتی جمله معروف ظریف در فیلم شاخ کرگردن ممیزی ایجاد می کند
محسنی نسب ادامه داد: من واقعا در این سکانس با شخصیت حقیقی و حقوقی دکتر ظریف کاری ندارم فقط این جمله سرشار از قدرت و صلابت را دوست دارم و خواستم در فیلم بگنجانم.
وی بیان کرد: «شاخ کرگدن» فیلمی ملی و نگاهی انسان دوستانه دارد و شخصیت منفی آن یک عرب سعودی است، چنین اتفاقاتی که از سوی شورای پروانه نمایش رقم خورده، ظلمی به سینما Cinema و مخاطبان ایرانی خواهد بود.
با ممیزی که به فیلم وارد شده قصد فیلمبرداری دوباره این سکانس را دارم که دشوار و غیرمنصفانه است.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا