مجله تفر یحی آموزشی

واکنش رامبد جوان به درآمد 30 میلیونی اش برای هر برنامه Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه رامبد جوان برای هر شب اجرای «خندوانه» چیزی حدود ۳۰ میلیون تومان می گیرد. منبعی که این خبر را اطلاع رسان مجله اینترنتی کافه 7 : امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه رامبد جوان برای هر شب اجرای «خندوانه» چیزی حدود ۳۰ میلیون تومان می گیرد. منبعی که این خبر را اطلاع رسان Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » واکنش رامبد جوان به درآمد 30 میلیونی اش برای هر برنامه

واکنش رامبد جوان به درآمد 30 میلیونی اش برای هر برنامه

مجله اینترنتی کافه 7 : امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه رامبد جوان برای هر شب اجرای «خندوانه» چیزی حدود ۳۰ میلیون تومان می گیرد. منبعی که این خبر را اطلاع رسانی کرد مدعی شد این مبلغ جمع دستمزد رامبد جوان از تلویزیون و پولی است که حامیان مالی برنامه برای تولید «خندوانه» وسط گذاشته اند.

androidonlinenewsimage-aspx
واقعیت
رامبد جوان دریافت درآمد 30 میلیون تومان برای اجرا در «خندوانه» را تکذیب کرد. مجری برنامه «خندوانه»، در خصوص شایعات پیش آمده در یکی از روزنامه‌ها و فضای مجازی مبنی بر دریافت درآمد 30 میلیون برای هر اجرا در «خندوانه» گفت: مدتی است که روزنامه‌ای با شیطنت‌هایش روی من زوم کرده که ترجیح می‌دهم آن را نادیده بگیرم چون تمامی حرف‌های آنها بی‌پایه و اساس است و دروغ مطلق. وی افزود: قراردادهای من بسیار شفاف و به دور از هرگونه حاشیه‌ای است و چنین رقم‌هایی که در مورد دستمزد من بیان می‌شود کذب محض است و تلویزیون چنین رقم‌هایی را به هیچ عنوان پرداخت نمی‌کند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا