مجله تفر یحی آموزشی

هجوم ایرانیان به صفحه اینستاگرام پادشاه عربستان / ترس پادشاه عربستان از ایرانیان Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : گردانندگان حساب کاربری پادشاه سعودی در اینستاگرام که از پیام های اعتراض آمیز ایرانیان به وحشت افتاده‌اند هنوز حساب کاربری وی را از حالت خ مجله اینترنتی کافه 7 : گردانندگان حساب کاربری پادشاه سعودی در اینستاگرام که از پیام های اعتراض آمیز ایرانیان به وحشت افتاده‌اند هنوز حساب کاربری وی را از حالت خ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » هجوم ایرانیان به صفحه اینستاگرام پادشاه عربستان / ترس پادشاه عربستان از ایرانیان

هجوم ایرانیان به صفحه اینستاگرام پادشاه عربستان / ترس پادشاه عربستان از ایرانیان

مجله اینترنتی کافه 7 : گردانندگان حساب کاربری پادشاه سعودی در اینستاگرام که از پیام های اعتراض آمیز ایرانیان به وحشت افتاده‌اند هنوز حساب کاربری وی را از حالت خصوصی خارج نکرده‌اند.

پس از یاوه گویی مفتی وهابی سعودی در مورد مسلمان نبودن ایرانیان، هزاران کاربر ایرانی به صفحه شخصی سلمان پادشاه سعودی در‌ اینستاگرام مراجعه کرده و یادداشت های اعتراض آمیزی منتشر کردند.

img06102381

گردانندگان صفحه سلمان شاه سعودی در اینستاگرام بعد از گذشت یک روز هنوز جرات نکرده اند صفحه وی را از حالت خصوصی خارج کنند و ترس آنها از کاربران ایرانی کماکان باقیست.

جالب اینکه علیرغم فحاشی های گسترده کاربران سعودی در صفحه اینستاگرام رهبر معظم انقلاب و پرده دری و وقاحت گسترده وهابی ها، این حساب کماکان در حالت عمومی باقی مانده، زیرا حضور صدها هزار کاربر ایرانی در این صفحه و واکنش مناسب آنها به وهابیون باعث شد تا سعودی ها در تحقق اهداف خود ناکام بمانند.

کاربران ایرانی همچنین با گزارش دادن شناسه های کاربری متخلف سعودی و پاسخ به اظهارات بی منطق آنها مجال خودنمایی به سعودی ها را ندادند. اما در طرف مقابل سعودی ها که هرگز توان بحث و گفتگوی منطقی با ایرانیان را نداشته اند و تنها به تکفیر هموطنانمان پرداخته اند از ترس مجبور شدند حساب کاربری شاه بزدل خود را خصوصی کنند تا مجبور به پاسخگویی به افکار عمومی نباشند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا