مجله تفر یحی آموزشی

ندا امین خبرنگار ایرانی به اسرائیل پناهنده می شود ؟ Reviewed by Momizat on . ندا امین خبرنگار ایرانی به اسرائیل پناهنده می شود ؟ به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷: وزارت امور داخلی رژیم صهیونیستی برای اعطای پناهندگی به یک روزنامه‌نگار فراری ندا امین خبرنگار ایرانی به اسرائیل پناهنده می شود ؟ به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷: وزارت امور داخلی رژیم صهیونیستی برای اعطای پناهندگی به یک روزنامه‌نگار فراری Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » ندا امین خبرنگار ایرانی به اسرائیل پناهنده می شود ؟

ندا امین خبرنگار ایرانی به اسرائیل پناهنده می شود ؟

ندا امین خبرنگار ایرانی به اسرائیل پناهنده می شود ؟

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷: وزارت امور داخلی رژیم صهیونیستی برای اعطای پناهندگی به یک روزنامه‌نگار فراری ایرانی اعلام آمادگی کرد.ندا امین خبرنگار ایرانی به اسرائیل پناهنده می شود ؟

ندا-امین-خبرنگار-ایرانی-اسرائیل-پناندا امین خبرنگار ایرانی به اسرائیل پناهنده می شود ؟

به نقل از رویترز، رژیم صهیونیستی به ‘ندا امین’ وبلاگ‌نویس و روزنامه‌نگار ۳۲ ساله ایرانی که در سال ۲۰۱۴ در پی افشای ارتباط کاری‌اش با سایت خبری ‘تایمز اسرائیل’ به ترکیه فرار Escape کرد، پیشنهاد پناهندگی داد.

به نوشته وبسایت تایمز اسرائیل، ندا امین در ترکیه به دنبال جلوگیری از مسترد شدن خود به ایران است و تاکنون به چندین کشور درخواست پناهندگی داده است.

«آریه دری» وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی امروز طی بیانیه‌ای اعلام کرد وزارتخانه متبوعش حاضر است بدون هیچ درنگی برای این روزنامه‌نگار ایرانی ویزای ویژه صادر کند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا