مجله تفر یحی آموزشی

مرگ یک کوهنورد ایرانی به دلیل کمبود اکسیژن در قرقیزستان Reviewed by Momizat on . مرگ یک کوهنورد ایرانی به دلیل کمبود اکسیژن در قرقیزستان به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : رئیس اداره ورزش و جوانان ورامین از فوت یکی از ۵ کوهنورد ورامینی در «قله مرگ یک کوهنورد ایرانی به دلیل کمبود اکسیژن در قرقیزستان به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : رئیس اداره ورزش و جوانان ورامین از فوت یکی از ۵ کوهنورد ورامینی در «قله Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » مرگ یک کوهنورد ایرانی به دلیل کمبود اکسیژن در قرقیزستان

مرگ یک کوهنورد ایرانی به دلیل کمبود اکسیژن در قرقیزستان

مرگ یک کوهنورد ایرانی به دلیل کمبود اکسیژن در قرقیزستان

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : رئیس اداره ورزش و جوانان ورامین از فوت یکی از ۵ کوهنورد ورامینی در «قله لنین» قرقیزستان به دلیل مشکل کمبود اکسیژن خبر داد.مرگ یک کوهنورد ایرانی به دلیل کمبود اکسیژن در قرقیزستان

مرگ-یک-کوهنورد-ایرانی-به-دلیل-کمبود-اکس

مرگ یک کوهنورد ایرانی به دلیل کمبود اکسیژن در قرقیزستان

ابراهیم شیرکوند عصر دوشنبه با تائید این خبر اظهار داشت: متاسفانه پزشک ورزشکار تیم ورامین که عازم قرقیزستان شده بود به علت کمبود اکسیژن درگذشت و تلاش ها برای انتقال وی به پائین قله ادامه دارد.

شیرکوند افزود: رایزنی با فدراسیون کوهنوردی و سفارت ایران در کشور قرقیزستان نیز در حال انجام است و تیم نجات روسیه هم اکنون فعالیت خود برای پایین آوردن جسد کوهنورد ایرانی را آغاز کرده است.

وی در ادامه گفت: این تیم هفته قبل از ورامین و با بدرقه مسئولان عازم قله لنین در قرقیزستان شدند و در مسیر برگشت در حالی که شرایط مساعد بود علیرضا بروجردی دچار مشکل کمبود اکسیژن شد و کوهنورد ورامینی در پی صعود به قله لنین در قرقیزستان بعلت نارسایی اکسیژن درگذشت.

رئیس اداره ورزش Sport و جوانان ورامین ضمن عرض تسلیت به خانواده این کوهنورد و ورزش ورامین گفت:اداره ورزش ورامین شرایط برای بازگشت پیکر ایشان را پیگیری می کند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا