اخبار

مرگ یک کوهنورد ایرانی به دلیل کمبود اکسیژن در قرقیزستان

مرگ یک کوهنورد ایرانی به دلیل کمبود اکسیژن در قرقیزستان

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : رئیس اداره ورزش و جوانان ورامین از فوت یکی از ۵ کوهنورد ورامینی در «قله لنین» قرقیزستان به دلیل مشکل کمبود اکسیژن خبر داد.مرگ یک کوهنورد ایرانی به دلیل کمبود اکسیژن در قرقیزستان

مرگ-یک-کوهنورد-ایرانی-به-دلیل-کمبود-اکس

مرگ یک کوهنورد ایرانی به دلیل کمبود اکسیژن در قرقیزستان

ابراهیم شیرکوند عصر دوشنبه با تائید این خبر اظهار داشت: متاسفانه پزشک ورزشکار تیم ورامین که عازم قرقیزستان شده بود به علت کمبود اکسیژن درگذشت و تلاش ها برای انتقال وی به پائین قله ادامه دارد.

شیرکوند افزود: رایزنی با فدراسیون کوهنوردی و سفارت ایران در کشور قرقیزستان نیز در حال انجام است و تیم نجات روسیه هم اکنون فعالیت خود برای پایین آوردن جسد کوهنورد ایرانی را آغاز کرده است.

وی در ادامه گفت: این تیم هفته قبل از ورامین و با بدرقه مسئولان عازم قله لنین در قرقیزستان شدند و در مسیر برگشت در حالی که شرایط مساعد بود علیرضا بروجردی دچار مشکل کمبود اکسیژن شد و کوهنورد ورامینی در پی صعود به قله لنین در قرقیزستان بعلت نارسایی اکسیژن درگذشت.

رئیس اداره ورزش Sport و جوانان ورامین ضمن عرض تسلیت به خانواده این کوهنورد و ورزش ورامین گفت:اداره ورزش ورامین شرایط برای بازگشت پیکر ایشان را پیگیری می کند.

مطالب مرتبط

mahdi179600

Leave a Reply

Required fields are marked*