مجله تفر یحی آموزشی

مرگ غم انگیز چهار جوان در چاه Reviewed by Momizat on . مرگ غم انگیز چهار جوان در چاه مدیر روابط عمومی اوراژانس فارس آقای حسن همتی در این خصوص گفت: شنبه ساعت 5 بعد از ظهر در جریان سقوط پنج نفر در چاهی در منطقه چغا کا مرگ غم انگیز چهار جوان در چاه مدیر روابط عمومی اوراژانس فارس آقای حسن همتی در این خصوص گفت: شنبه ساعت 5 بعد از ظهر در جریان سقوط پنج نفر در چاهی در منطقه چغا کا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » مرگ غم انگیز چهار جوان در چاه

مرگ غم انگیز چهار جوان در چاه

مرگ غم انگیز چهار جوان در چاه

1111111111

مدیر روابط عمومی اوراژانس فارس آقای حسن همتی در این خصوص گفت: شنبه ساعت 5 بعد از ظهر در جریان سقوط پنج نفر در چاهی در منطقه چغا کام فیروز شهرستان مرودشت واقع در فارس قرار گرفتند.

امدادگران باحضور در آنجا مشاهده کردندکه چهار نفرازآنها داخل چاه قرار دارند و مردم نتوانسته‌اند آنها را نجات دهند و فقط یک نفر را نجات داده‌اند. مرد مصدوم توسط آمبولانس اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

وی افزود: دراین مرحله آتش‌نشانان نیز در محل حاضر شده بودند که به امدادرسانی پرداختند و عملیات خارج کردن چهار نفر دیگر را از درون چاه آغاز کردند. آتش‌نشانان دو نفر را ابتدا از چاه خارج کردند که در بررسی وضع آنها مشخص شد که این دو نفر فوت کرده‌اند. در ادامه دو نفر دیگر را هم از داخل چاه خارج کردند که معلوم شد آنها نیز فوت کرده‌اند. اجساد این چهار نفر به پزشکی قانونی منتقل شد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا