مجله تفر یحی آموزشی

مرگ راننده بنز در مشهد+عکس Reviewed by Momizat on . مرگ راننده بنز در مشهد+عکس تحقیقات جنایی بازپرس ویژه قتل مشهد راز مرگ راننده بنز که بین در و درخت گیر کرده بود را مشخص کرد. علت مرگ عجیب راننده خودرو بنز در مشه مرگ راننده بنز در مشهد+عکس تحقیقات جنایی بازپرس ویژه قتل مشهد راز مرگ راننده بنز که بین در و درخت گیر کرده بود را مشخص کرد. علت مرگ عجیب راننده خودرو بنز در مشه Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » مرگ راننده بنز در مشهد+عکس

مرگ راننده بنز در مشهد+عکس

مرگ راننده بنز در مشهد+عکس

تحقیقات جنایی بازپرس ویژه قتل مشهد راز مرگ راننده بنز که بین در و درخت گیر کرده بود را مشخص کرد.

علت مرگ عجیب راننده خودرو بنز در مشهد مشخص شد

ظهر دیروز اهالی خیابان هاشمیه مشهد با صحنه عجیب گیر افتادن مرد میانسالی بین در خودرو بنزش و درخت روبرو شدند. با اعلام موضوع به اورژانس و حضور تیم امدادی،عوامل امدادی مرگ او را تائید کردند.با اعلام موضوع به بازپرس جنایی و حضور تیم جنایی در محل، پزشک جنایی علت مرگ مرد میانسال را خفگی به علت انسداد راه‌های تنفسی و آسیب به مهره ای گردن اعلام کرد.

در ادامه یکی از شاهدان ماجرا به بازپرس جنایی گفت: مرد میانسال خودرواش را کنار خیابان پارک کرد اما به علت شیب زیاد خودرو به یکباره حرکت کرد. مرد راننده قصد داشت سوار خودرو شود و از بروز حادثه جلوگیری کند که بین در و درخت گرفتار شد.با بررسی صحنه مرگ راننده بنز و مشخص شدن علت مرگ او، با دستور سیدجواد حسینی بازپرس ویژه قتل مشهد جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.

638650_861.jpg

مرگ راننده بنز در مشهد+عکس

منبع:سیمرغ

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا