مجله تفر یحی آموزشی

مداحانی که با اسم امام حسین پول های میلیاردی به جیب زدند! Reviewed by Momizat on . مداحانی که با اسم امام حسین پول های میلیاردی به جیب زدند! به گزارش کافه سون بازار پول های مداحان ایرانی در کشور بسیار داغ شده است و چه مداحانی که برای امام حسین مداحانی که با اسم امام حسین پول های میلیاردی به جیب زدند! به گزارش کافه سون بازار پول های مداحان ایرانی در کشور بسیار داغ شده است و چه مداحانی که برای امام حسین Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » مداحانی که با اسم امام حسین پول های میلیاردی به جیب زدند!

مداحانی که با اسم امام حسین پول های میلیاردی به جیب زدند!

مداحانی که با اسم امام حسین پول های میلیاردی به جیب زدند!

به گزارش کافه سون بازار پول های مداحان ایرانی در کشور بسیار داغ شده است و چه مداحانی که برای امام حسین وظیفه خودشون رو انجام میدند و چه مداحانی که میلیاردی پول می گیرند ولی ما میدونیم تمام مداحانمون به عشق امام حسین روضه خونی میکنند.

اما میخوایم بررسی کنیم حتی 10درصد از مداحان که طلب پول میکنند و پول های بالا و هنگفتی که میخوان همین تعداد محدود چه اثر بدی روی جامعه میذاره.

به عنوان مثال از مردم میپرسیم

که آیا موقعی که در روضه خونی نشستی و روضه خون میخونه وقتی که بفهمی 40 میلیون میگیره چه حسی بهت دست میده؟

بیشتریا گفتند به ما حس بدی دست میدهد و پیش خودمون فکر میکنیم که بر امام حسین ع نیومده و بعضی ها میگن امام حسین رو بر پول میخواد نه یادگیری از ایمان و اخلاق و ..

حسن رحیم‌پور ازغدی میگوید: 

اگر بدانیم که مداحانی در این مدل داریم و پول میگیرند به خدا در زمان امام حسین به میدان نمی رفتند و حتی باعث میشد به طرف دشمن هم حرکت کنند.

مهدی اسماعیل تبار استاد روانشناسی میگوید من به دانشجوام میگم این دین امام حسین دین لوتی گری و مروت و .. داره بعد اگر توی این دین پول هم رد و بدل بشه دیگه چیزی از این دین باقی نمیمونه.

استاد رائفی پور هم اضحار نظر کرد و گفت : الان شخصی هست که دقیقه ای می خواند و ادامه داد که میشناسم اما اسمش رو به زبان نمیارم.

یکی از ذاکرین اهل بیت میگوید یک ذاکر اهل بیت مخصوصا تو ماه محرم نه تنها چیزی نباید بگیره بلکه چیزی باید خرج کنه و بنده هم خیلی از ذاکران را هم میشناسم که عشقشون به اینکه تو مجلس اهل بیت بیان و فقط بخونن.

مداحانی که با اسم امام حسین پول های میلیاردی به جیب زدند!

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا