مجله تفر یحی آموزشی

قتل هولناک در یکشنبه بازار تهران / قاتل با قمه گردن زد Reviewed by Momizat on . قتل هولناک در یکشنبه بازار تهران / قاتل با قمه گردن زد به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : درگیری چهار دستفروش در یکشنبه بازار خراسان تهران سناریوی هولناک قتل یکی ا قتل هولناک در یکشنبه بازار تهران / قاتل با قمه گردن زد به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : درگیری چهار دستفروش در یکشنبه بازار خراسان تهران سناریوی هولناک قتل یکی ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » قتل هولناک در یکشنبه بازار تهران / قاتل با قمه گردن زد

قتل هولناک در یکشنبه بازار تهران / قاتل با قمه گردن زد

قتل هولناک در یکشنبه بازار تهران / قاتل با قمه گردن زد

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : درگیری چهار دستفروش در یکشنبه بازار خراسان تهران سناریوی هولناک قتل یکی از آن ها را رقم زد.قتل هولناک در یکشنبه بازار تهران / قاتل با قمه گردن زد

قتل-هولناک-یکشنبه-بازار-تهران-قاتل 

به گزارش گروه جنایی رکنا، عقربه ها ساعت پنج عصر دیروز را نشان می داد که گزارش درگیری چهار مرد از طریق پلیس Police ۱۱۰ به کلانتری ۱۳۲ نبرد در یکشنبه بازار Storeخراسان گزارش شد.
ماموران کلانتری در صحنه جرم Crime با جسم بی جان یک مرد ۳۰ ساله در حالی که غرق در خون بود مواجه شدند. تحقیقات نشان داد این مرد پس از برخورد قمه به پشت گردنش جان خود را از دست داده است.
ماموران کلانتری با مشخص شدن قتل Murder این مرد جوان موضوع را ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران در جریان گذاشتند و پس از دقایقی قاضی Judge ایلخانی، بازپرس شعبه هشتم دادسرای جنایی در محل جنایت Crime حاضر شدند.
تحقیقات جنایی نشان داد که مقتول همراه یک فرد دیگر در محل دستفروشی می کرده و پس از درگیری با دو دستفروش دیگر به قتل رسیده است.
تحقیقات پیرامون این جنایت برای بررسی ابعاد پنهان آن و دستگیری عاملان مرگ مرد دستفروش ادامه دارد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا